Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kiveszem a mélyhűtőből az...

Ha kiveszem a mélyhűtőből az anyatejet, felmelegitem, beteszem a főzibe. De marad belőlem, mert sokat tettem el egyszerre, azt még 4 óra múlva betehetem a tápszerébe? Persze beteszem a sima hűtőbe.

Figyelt kérdés
Ugye nem kell kidobni? Sajnálnám.Nekem senki nem mondta,hogyan célszerű eltenni, igy most túl sok van egyszerre.
2009. márc. 9. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd hűtőben vagy szobahőn felengedni, akkor még több idő múlva is adhatod. Nem melegíteném fel. Ha "sima" hűtőben olvasztod, még 24 órán keresztül jó. Ha már felmelegítetted megindul benne az "élet", hogy épp milyen állapotban lesz négy óra múlva?-valószínűleg még nem romlott, de már nem is 100%-os.
2009. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó:D És ez az igazi mikor magadtol tapasztalod meg:D Legközelebb ebben a témában egy tökéletes hozzászóló lehetsz:D További boldog babázást:D üdv.: 30 hetes pocis
2009. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Reméletem, hogy nem kell kidobnom. Köszönöm
2009. márc. 9. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!