Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fiú/lány keresztnév...

Milyen fiú/lány keresztnév illik a Tóth vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
Tippeket, tanácsokat szeretnék kérni. Lehet 2 utónév is, és azért nem valami nagyon flancos ha lehet. :-))) Köszi.
2008. febr. 15. 13:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Veronika,^Gabriella,

GABOR,ATTILA,ISTVAN

2008. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. tetszik, ha u.azzal a betűvel kezdődik a vezeték- és keresztnév.

Pl. Tímea vagy Tamás

2008. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nekem most a Lilla, és a Dorina tetszik, és a Patrik is. :))
2008. febr. 15. 14:04
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szinte bármelyik név illik hozzá mert annyira rövid és megszokott vezetéknév

a patrik amúgy tök jó név. ha lány, lehetne patrícia, de az enikő a a zelma a fanni és a réka is aranyos és illik a tóthhoz. de az is tetszik, amit az előző hozzászóló írt, hogy t betűvel kezdődjön. csak arra ügyeljetek, hogy ne legyen nagyon elcsépelt, pl. tóth béla vagy tóth anna, szerintem ennél legyetek eredetibbek, mert minden második embert így hívnak...

nekem egybk a Pandóra tetszik mostanság, de az gondolom a nagyon flancos kategória:D

2008. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
A Tóth Patrik vagy Patrícia jól hangzik!
2008. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szinte minden név illik hozzá, kivétel a nagyon idegen hangzásúak.

Mint ahogy elöttem írta valaki, nekem is az azonos kezdőbetűk jönnek be, tehát én mindenképp T betűs nevet keresnék.

A gyerekeim monogrammja B.B. és szinte csak ilyen neveket néztünk,de sok utónévtár van neten (én is ott nézegettem)

2008. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon tetszik a Gergő,Levente,Máté

lánynevek közt a Virág,Nóra,Sára,Noémi

2008. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Rebeka, Boglárka, Emma, Telma, Bíborka, Dorina, Dominika, Edna, Fanni, Franciska, Glenda, Gina, Ivonn, Johanna, Katinka, Kendra, Kitti, Lili, Lilla, Luca, Laura, Margó, Marion, Mirtill, Réka, Riza, Stella, Velmíra, Villő, Viktória/Viki, Zoé, Zelda, Zsanett


Bálint, Bonifác, Bercel, Brúnó, Csaba, Csongor, Dániel, Dávid, Félix, Hektor, Kevin, Krisztián, Kristóf, Lőrinc, Lukács, Levente, Miklós, Norbert, Nimród, Pongrác, Patrik, Rajmund, Samu, Szabolcs, Tamás, Tivadar, Vince, Viktor, Zsombor

2008. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is Tóth. Hiába tetszik nagyon a Tamás, Tibor név, no meg a T.T. monogramm, ezeket inkább második névnek szánnám, vigyázva arra, hogy ne legyen mássalhangzó-torlódás. Tóth Tamás - szegénynek nehéz lenne bemutatkozni így: "Tóttamás". A gyerek második neve lett így T-vel kezdődő "komolyabb" név, az első pedig ritkább, kevésbé hagyományos.
2008. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
2008. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!