Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos babának adhatok...

19 hónapos babának adhatok bográcsban főtt gulyáslevesből krumplit, tésztát, husit, répát? A fűszerek miatt nem terhelné meg a gyomrát?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 14 hónapos korától adom a gyereknek, amit mi eszünk. Előtte pocsék evő volt, azóta mindent megeszik. Még nem volt baja, habár én nem főzök túl fűszeresen. Szerintem imádni fogja! Talán vacsira ne adj neki, de egyébként mehet.
2011. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi egyéves korában bográcsban főztük ezeket plusz pörit. Simán ette, semmi baja nem lett. azóta is a mi ételünkből eszik. Tény nem nyomom agyon vegetával és borssal. De mindent eszik már amit mi.
2011. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19 hónaposnak már mindent adhatsz a gulyáslevesből.
2011. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez most komoly? bocs, csak meglepődtem a kérdésen, 19 hónapos már nyugodtan ehet bármit a gulyásból!
2011. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne tegyél bele annyi fűszert, ha félsz, hogy fájni fog a hasa. De én adnám neki, ha már hozzá van szokva a ti ételeitekhez.
2011. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is meglepődtem a kérdésen. A kisfiam nagyon későn kezdte el enni a mi ételeinket, 15 hónaposan még mindig a külön főzött, turmixolt főzelékeken nyammogott. Pedig már rég ehette volna a miénket. De most 19 hónapos, kb. 2-3 hónapja ugyan azt eszi amit mi.
2011. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én 19 hónaposom is imádja a bográcsos kajákat (evett már gulyást, nyúlpörit, sertéspörit), meg a szalonna sütésből a csöpögtetett kenyeret és a sült szalonnát is.
2011. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!