Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A DM-es babylove popsitorlo...

A DM-es babylove popsitorlo milyen arban van most? Nagyobb kiszerelesre gondolok.

Figyelt kérdés

Lehet kapni 4-8-sok csomagot egyutt? Mennyibe kerul, ha vettel olyat mostanaban?

Minosegre milyen? Hasonlo a rossmannos-hoz? Mert az nagyon nem jott be, nagyon szaraz volt es nem volt puha, viszont a tescos zold jo.


2011. máj. 8. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
4×60valahány db-os volt 1500 v. 1700 körül most. a zöld színű. tegnap láttam pont.
2011. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtt vettem a DM-ben zöld 4x80db-osat, asszem 1599Ft volt. De felhasználtam a "vásárlás végösszegéből 15%"-os kupont is, így még olcsóbb volt.

Nálunk mindkét lányomnál bevált. Elég nedves, jó illatú, nem bántotta a bőrüket.

2011. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A rossmann-osból a rózsaszínt próbáltad, mert a kék sokkal jobb illatú, és nedvesebb is! Nekem jobban bevált, mint a dm-es. De igen, a dm-esből is van 4es csomagolás, de csak a zöldből, elég nedves az is, de nekem az illata nem jött be.
2011. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dm es zöld csomagolsáú, 4 db 1500 Ft körül van,nagyon jó
2011. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Szerintem kiprobalom. Bar most neztem, hogy jo arban van a dm-ben a huggies is (350 forintra jon ki egy csomag), de az csak 60 vagy 64 darabos. Azt mar probaltam, nedvessege rendben van, puha is, de konnyeben szakad, mint a pampers, vagy a tescos zold.

A rossmanosbol a keket probaltam, megvettem egy 6 darabos kiszerelest egybol es nekem az nem tunt eleg nedvesnek. De ez biztosan attol fugg, hogy ki milyenhez szokott, biztos, sok anyukanak az valik be, ami a masiknak nem, ezert is van ekkora kinalat. :-)

2011. máj. 8. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is a DM-es zöldet használjuk. Eleinte nem tűnt elég nedvesnek. Aztán rájöttem, hogy az a baja, hogy ahogy "áll", úgy az aljára "folyik" a nedvesség, így az utolsó lapok már túl nedvesek. Úgyhogy én ha felbontok egy zacskót, akkor a ragasztóval lefelé tárolom, így a felső lapok is kellő nedvességűek lesznek.
2011. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Off lesz, de elmondanátok, hogy milyen az illata a zöldnek?

Vagy mitől különbözik a többitől?

Annyit 'matekolok' rajta, hogy melyiket vegyem majd a babának, és egyszerűen nem értem, hogy mi a különbség köztük?!!?


Köszi :)

2011. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo:

vegul vettem tegnap, felbontottam mar egyet, hogy kiprobaljam. A rossmannostol nedvesebb, de kevesbe mint mondjuk a pampers. Viszont siman hasznalhato, jonak tunik. Nem gyengek a lapok, nem is kicsik, nem is vekonyak.

Majd kiprobalom amit irt korabban az egyik valaszolo (koszonom neki), hogy lefele forditom, hogy nedvesek maradjanak a lapok.


Illata: hat, megmondom oszinten nem a legjobb, kicsit nekem szappanszerunek tunik, viszont nem eros illata van, ami jo pont. Nem rossz illatu, csak nekem annyira nem jon be, de mivel gyenge, igy nem zavar.

Eddig a legjobb illatu popsitorlo a zold huggies volt, amivel talalkoztam, az illata tenyleg csodalatos volt, egyeb miatt ugy gondolom, hogy az ar/ertek aranya nekem nem a legjobb. Ilyen szempontbol nekem a zold tescos valik be legjobban, azutan a pampers, amikor akcioban van jo aron (300-350 forint csomagonkent jo arnak szamit nekem, attol dragabban nem veszek soha popsitorlot).

2011. máj. 10. 21:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!