Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumi nélkül alszik el este,...

Cumi nélkül alszik el este, de másnap délután nem sikerül így. Tapasztalt anyukák! Ti mit mondtok a gyereknek (20 hónapos), hogy "hol a cumi"?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk (nem a cumit mert az nekünk szándékosan nem is volt, de hasonlót) elvitte a cica. Viszont ha elvitte, akkor elvitte, onnantól kezdve NINCS! Hisztire sincs! Ha elhatároztad, akkor tartsd is be, ha nehéz pár napig akkor is.
2011. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen,légy következetes!

másnap se legyen cumi,nálunk 2 napig vol nyekergés,és ennnyi,utána nem is kereste,pedig elötte nagy cumifüggő volt!

2011. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én hiába mondtam volna brmit, hogy elveszett stb, mert ő 20 hósan már pontosan tudta, hogy hol vesszük a cumit. és mondta is hogy akkor vegyünk újat, mikor mentünk a bolt felé.
2011. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is nagy cumifüggő volt, úgy is aludt el, főleg este, hogy a 2 cumit addig cserélgette, míg be nem ájult.

Próbáltam a nappali alvásnál leszoktatni, 1szer sikerült, akkor már olyan fáradt volt, hogy beájult cumi nélkül.

Aztán én úgy voltam vele, hogy ha még igénye van rá, akkor megkapja.

Tegnap volt egy hete, hogy egyáltalán nincs cumi. Ennek az volt az oka, hogy 1,5 hete hörghurutot állapított meg nála az orvos. Vasárnap már olyan rosszul volt, hogy az ügyeleten kötöttünk ki, injekciót kapott. Aznap este ő dobta el a cumit, mert nem bírta szívni, fulladt, köhögött... Onnantól nem is kellett neki, kb. 2 napja reggelente keresi (mindig azt játszottunk reggel, hogy eldugdosta a párna alá, és elvitte a cica, aztán nagy örömmel megtalálta), de egyáltalán nem veszek róla tudomást, hogy mi kellene neki, nem emlegetjük a cumit.

Ő 19 hónapos.

2011. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!