Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelőkor, milyen ajándéko...

Keresztelőkor, milyen ajándékot adjon a keresztanya, egy féléves kisfiúnak?

Figyelt kérdés

Tudom pl. aranyláncot szoktak, de a szülők nem szeretik az ékszereket, tudom nem örülnének. Milyen más lehetőségek vannak? Valami maradandó/tartós emléket szeretnék.

Amúgy a család nem vallásos, csak keresztelő lesz.


Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 10. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
mi megbeszéltük hogy a ruhácskát én veszem meg neki az volt aztán az "ünneplője".
2011. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi szimplán megbeszltük, hogy éppen mire van szükségük, és azt vettük.
2011. máj. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy bankbetét?
2011. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi egy nagyon szép meleg, puha macimintás plédet kaptunk, amit aztán jó sokáig használhat még a kisfiam!
2011. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kicsi imakönyvet, benne jókívánságokkal.
2011. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi klasszikus nagy népmesés mesekönyvet vettünk, amibe beleírtuk az elejébe hogy milyen alkalomból, és jókívánságot.

Ha lány lett volna talán ékszert kap, de így úgy gondoltuk, csak a köny, ami maradandó. Ruha, játék elkopik...

2011. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi egy adamo hintát kaptunk. Még most is használja a pici fiam, pedig már 20 hónapos.
2011. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a következő méretű autós gyerekülést vették meg a keresztszülők.
2011. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami hasznos ajándékot vegyél. Pl. egy szép takaró, vagy valamilyen játék, falidekoráció a gyerekszobába stb.. Én még vinnék egy tortát is az alkalomra.
2011. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a Hugimtól tányérkészletet kértem a fiamnak :) Olyan hagyományos, régi típusú, porcelánt, Kisvakond mintával. Persze most még csak a vitrinben van, de majd ha nagyobb lesz, ehet is belőle. Nekem is volt anno Kisvakondos meg Vukos is, még pár darabja megvan, nagyon szívesen nézegetem máig (na meg használom is) :)
2011. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!