Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gödöllői anyukák vannak itt?

Gödöllői anyukák vannak itt?

Figyelt kérdés

Mekkora a babátok?

Jártok valamilyen babás programra?


2011. máj. 12. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! 17hónapos és még nem próbáltunk ki ilyen babás programost de már tervezzük! :)
2011. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia!

1 éves, kisfiú és még mi sem voltunk!Tiéd mekkora?

2011. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kb 2.5 éves a lányom és kb 1 év es a fiam

A lánnyal mindig megyünk Kolompos táncházba ha van, és néhányszor voltunk a Benedek Kriszti féle tipegő-topogó táncfoglalkozáson, de az nem vált be nekünk.

2011. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kisfiam lassan 8 hónapos, holnap tervezzük,hogy elmegyünk Belibubálóra a műv házba,kíváncsi leszek mit szól hozzá. Egyszer elmentünk baba-mama jógára,de nem jött be.
2011. máj. 12. 17:25
 5/9 anonim ***** válasza:

14.31-es vagyok, tényleg, jut eszembe:

mi is voltunk 2x Belibubálón, de semmi olyat nem csináltunk, amit én itthon ne tettem volna meg egyébként magamtól is vele. Bár én nagyon sok népdalt, mondókát, néphagyományt és nép játékot ismerek, ezért nekem nem tudott újat mutatni. A lányomat meg leginkább az érdekelte, hogy minél több babával ismerkedjen és bohóckodjon, esze ágában sem volt közreműködni a játékokban, csakis a többi gyerekkel akart kontaktolni.

De más habitusú babának meg lehet hogy nagyon is tetszene. Remélem nektek bejön majd (ennyi pénzért...) :-)

2011. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az én babámnak is a "kontaktolás" a lényeg,csak pont ez az hogy hol,mert nincs babás ismerősöm.
2011. máj. 13. 13:12
 7/9 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 05-12 14:31


Ne haragudj kedves anyuka, de hogyhogy csak kb-re tudod a gyerekeid életkorát? Furán hangzik, bocs, nem bántásból...

2011. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem kb-re tudom, de gondolom te sem pontosan fogalmaztál, és nem ezt akartad sugallni... (minthogy bizonyára azt sem, hogy kiérezhető az oda nem tett idézőjel a kedves anyuka megszólításodnál).

No mindegy.

Máskülönben meg talán az sem jött volna le jobban (de hosszabban mindenképp), ha pontosan kifejtem a korukat, ám ha kívánod, legyen: 17 hónap, 2 nap és 2 óra 5 perc korkülönbség van köztük. A válasz megírásakor az egyik még éppen nem töltötte be a fentebb említett kort, a másik meg nemsokkal korábban éppencsak.

Az a helyzet, hogy a "kisebbik" óriásinak számít, és mivel rettentően hasonlítanak, így rendszeresen ikreknek nézik őket és állandóan magyarázkodhatok a korukról. Azt hiszem, ezért írtam így, hogy "kb", mert mindig vissza szoktak kérdezni, folyton ezen témázik mindenki, egyszerűen unom. Bár nyilván egy élő szituációban ez másképp hangzik, mint így írásban, de akkor is ez a helyzet: valószínűleg megszokásból került bele a jelző, mivel halálpontos megjelölést nem akartam írni, így egyszerűbbnek tűnt.

Remélem kielégítő volt a magyarázatom, kedves válaszoló, kívánom, hogy komolyabb dolgok ne foglalkoztassanak soha.


A kérdezőtől pedig elnézést kérek az offért.

2011. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Én szívesen ismerkednék Gödöllői anyukákkal. Lányom 10 hónapos lesz, és örülnék ha lenne játszópajtása. Így a hideg téli napokon és Gödöllőt tekintve nincs sok program, szeretném ha változatosabbak kennének a mindennapjaink:)

2013. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!