Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami baja? Tegnap...

Van valami baja? Tegnap délután nagyon nyűgös volt a fiam 4 hónapos, adtam neki egy nurofen kúpot attol megnyugodott és elaludt ma meg egész nap alszik. Talán valami van vele?

Figyelt kérdés
Azért kellett neki a kúp mert vagy jön a foga v fájt a hasa ma meg egésznap csak alszik csak arra kelt fell hogy cicizzen az elöbb hapcizott egymás után v 5 öt.
2009. márc. 11. 18:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon aggódom mert nyugodt baba volt eddig is de ennyire nem hogy egész nap aludjon! Kérlek titeket segítsetek mi baja van? Első babám.
2009. márc. 11. 18:16
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet a tegnapi nyűgösködésben ugy elfáradt és azért alszik.az én gyerekem is 4 hós és van ugy egyik nap tiszta nyűgös másnap meg alszik, aludna egész nap.
2009. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az időre érzékenyebb, valamiért nyüszizik. Én nem adnék neki fájdalomcsillapitó kupot, csak ha mondjuk az általában tök nyugis babóm egy jó fél órát sírna de persze nem éhségtől. A kup is altatja. Állitólag a fogzásnál is alhatnak többet, de nem lehet minden sírást arra fogni. Inkább babusgasd, vigasztald ha nyűgös. Ha nem sír folyamatosan valamilyen fájdomtól inkább kerüld a kupozást! Bizonyára ha a gyogyszer kiürül belőle, ujra éber lesz. Addig is figyeld őt, ha szerinted rendellenesen viselkedik, szólj a dokinak hogy jöjjön ki hozzátok mert fura a baba!
2009. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem adtam volna neki kúpot csak már nem tudtam elviselni azt hogy mijen keservesen sír ahogy ö sírt úgy sírtam én is nem magamtól adtam neki a kúpott hanem felhívtam a védönőt ő monta hogy adjak neki.
2009. márc. 11. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Evett rendesen a babácska, mármint arra értem h nincs beesve a kutacsa mert ha nincs megfelelő folyadék attól is aluszékony ( bár az nem jár sírással és nyügöséggel) ugyh biztosan nem az, de azért simisd végig fekve a kicsi kutacsát h minden rendben, ha egy kicsit úgy érzed h beesettebb a kelleténnél akkor itassál vele plussz folyadékot vagy szoptasd többször.

Nekem ha nyügösebb akkor beteszem babakocsiba és sétálok vele egy ngyot mert akkor mindig elalszik és jó mélyen.

De egész hétvégén meg hét elején szeles volt az idő lehet h érzékeny a frontokra.

üdv.9,5 hós baba anyukája

2009. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!