Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababörze Hungexpon?

Bababörze Hungexpon?

Figyelt kérdés
Tudtok róla valamit,ugy néztem hogy márc.22én lesz! Még soha nem voltam ez a nagy börze?
2009. márc. 11. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a tavaly őszin voltam, ami szeptemberben volt. Szerintem nagyon jó dolog, én elég sok jó cuccot vettem a babámnak! Jó áron! Nem csak használt dolgok vannak, új áruk is. Ruha, játék, pelenka, rengeteg minden! Egész napos program, ha van babád őt is viheted, nekik is vannak ott csomó jó programok! Mi most lehet nem megyünk, a fiam csak 11 hetes, van igaz kire hagyni, de még szoptatom, amit csak fekve tudok, így itt a börzén nem nagyon menne, de a tesómék mennek, majd velük vetetek pár dolgot. szerintem ha van időd, nézz ki, tényleg megéri, nekem nagyon bejött! :-)))
2009. márc. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. márc. 12. 10:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi tavaly voltunk a tavaszin.Szerintem nagyon jó, mi szinte mindent ott szereztünk be a babócánknak.Vannak jó minőségű használt holmik,és újak is.Azt gondolom,hogy érdemes kimenni ha több mindenre van szükségetek!Tavaly a belépő 900ft volt.
2009. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A rendezvény 8 órakor nyitja kapuit.

A gyerekek számára a belépés INGYENES!

A felnőtt belépő ára: 690.-

A belépés 13 órától mindenki számára INGYENES!

2009. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2009. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!