Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire és hogyan károsítja...

Mennyire és hogyan károsítja a babák szemét a TV?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos kisfiamnál elkerülhetetlen, hogy néha "tévézzen".
2009. márc. 12. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az en kisfiam 4 honapos es ha be van kapcsolva a tv , nezi. Legtobszor elforditom de tekereg utanna. Engem is zavart es megkerdeztem egy szakembert. Azt mondta hogy a mai tevek mar nem karositjak a szemet, szoval ez nem gond ha neha nezi. De ne nezze tul sokat, mert az uj kutatasok szerint epilepsziat okozhat a tulzott tevezes.
2009. márc. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igazából nem a szemet károsítja a tévénézés, hanem a nagyon gyorsan változó képek, a villódzás, a számára hirtelen hanghatások zavarttá teszik az alvását. Ők mindig azokata dolgokat álmodják meg újra, amik napközben történtek. És ha ezeket az összevissza képeket visszaidézi, nyugtalanul fog aludni, hiszen ő még nem tudja a látottakat összekapcsolni és megérteni. szerintem ha mondjuk olyan adót néztek, amiben nincsenek ilyenek, akár egy mesecsatornát, amiben sok a színes, kedves figura, nem lesz gond. Én is bekapcsolom neki néha, főleg ha már annyira ordít, hogy semmit nem tudok vele kezdeni. Olyankor 10 perc tévétől annyira lenyugszik, hogy simán le tudom tenni aludni utána.
2009. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van UPC nálatok akkor a BEBE tV nagyon hasznos. Csecsenőknek van persze rövig időre, míg pl ebédelsz, felöltözől, WC-re mész stb
2009. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
BOCS, CSECSEMŐ
2009. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, már be is vetettük a bebe tv-t, tetszik neki!! tényleg aranyos!! éjjeli alvás előtt már sosem megy a tv, csak nap közben szokott.
2009. márc. 12. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!