Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós lányom nem alszik, ki...

8 hós lányom nem alszik, ki hogy "élte túl" ezeket az időszakokat?

Figyelt kérdés
kb egy hónapja felállt, valószínű a foga is jön felül (alul már kibújt) és most pár lépést is tesz a bútorok mentén. Tudom nagyon gyorsan csinálja ezeket de én semmit nem erőltetek mindent magától csinál.Viszont nem tudom eldönteni hogy mozgásfejlődés miatt vagy a foga maitt de kb egy hete felborult a de 1.5 óra du. 1 óra alvás és alig alszik 30 perceket. Többen azt mondják hagyjam sírni nappal és éjjel is de van hogy 1 órát sír és csak nem alszik el. 3 nap után feladtam és most tanácstalan és nagyon fáradt vagyok. Mit csináljak,csak hiszti vagy hagyjam és majd elmúlik ez is és visszaáll a régi rendje?
2011. máj. 16. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok,de nálunk is ez megy 4 hónapja(10 hónapos),totálkáros vagyok,de nem hagyom sírni!!!!!Éjszaka is felül és sírdogál 1 éjszaka 20x,de majdcsak megnő és elmarad ez is...Ja és még soha egyetlen éjszakát nem aludt át,máskom van ha csak 2x kel...
2011. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos használható ötletem nekem sincs, mert hasonló cipőben járunk mi is. Az én kislányom most 11 hónapos (szintén jön a foga, meg sétál is,úgyhogy nálunk is ez a dilemma) délelőtt 1 óra, alvás, du. 1 óra, ez eddig rendben, de az éjszaka az vmi katasztrófa. Fürdés 8kor, elalvás 9kor, majd óránként felkel úgy éjfélig, akkor alszik 2ig, és 2től 5ig meg mászkál rajtunk. Próbáltuk sírni hagyni, semmi eredmény, sztem csak jobban belelovalja magát. Ha visszateszem a kiságyba, felkel, nem engedi magát lefektetni, cumizni, nem cumizik, így maradt az, hogy odavettük magunkhoz (néha szopizik), ott meg csak mászkál rajtunk és a legkisebb jelét se mutatja annak, hogy ő aludni akar, pedig álmos, mert látszik rajta.

Szóval én is tanácstalan vagyok és ez megy már 4 hónapja. Kb 3-4 órákat tudunk aludni éjjelente, ami igen csak kevés :/

Nem tudom mi lehet a megoldás, én azt remélem, hogy kinövi előbb utóbb, vagy ha majd jár, annyira elfárad, hogy nem lesz energiája éjjel felkelni.

2011. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia


a napirend időszakos dolog,folyton változik. Tehát nem,nem fog visszaállni.

És inkább megvigasztalhatnád,nem egy órán át bömböltetnéd,neked hogy esne ha fájna a fogad és csak ordítani tudnál és nem segítene senki?

Ne haragudj,tudom nem ilyen válaszra számítottál,de ne hallgass azokra akik síratásra buzdítanak,nem ok nélkül sír szegény.Vedd magadhoz,vígasztald,más anyukák is fáradtak de ez ilyen.Én speciel hiaba vagyok fáradt,inkább ringatom,babusgatom minthogy az ordítását hallgassam,az lelkileg sokkal megterhelőbb.Nekem az.

2011. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez megy, bár az éjszakáink jobbak, mint nektek. Én bizony minden 30 perc után, ha felsír kiveszem, 1-2 percet hintázok vele a hintaszékbe és rakom is vissza. Azt vettem észre, hogy neki inkább anyahiánya van, mert amint ölbe kerül, már csukva is a szeme, mintha megnyugodna, hogy "Megvagy, akkor alszom tovább!" Már 2 hónapja ezt csináljuk és egyre kevesebbet ébred. Ne hagyd sírni, lehet hogy szeparációs szorongás. Kitartás!

2011. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát mi együtt aludtunk, ha felébredt cicit kapott, ha felkelt lefektettem.....elég zombi voltam, sokáig nem aludta át az éjjelt (21 hónap), bár persze a vége felé már nem volt ennyire durva. őszintén szólva, hiába alszik már több mint fél éve rendesen éjjel, én nem tudok aludni, továbbra is felriadok, talán megszokásból..ráadásul megint terhes vagyok, szept. elején jön a kistesó, már csak amiatt sem tudok aludni újabban....szóval én már teljesen megszoktam, hogy kialvatlan vagyok, fel sem tűnik. :)
2011. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!