Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik kiscipot valaszam...

Melyik kiscipot valaszam baratnom kislanyanak?

Figyelt kérdés

Baratnomnek nagyon tetszenek a lelli kelly kiscipok igy gondoltam nyaron meglepem oket ( a kislany decemberben lesz 3 eves). Nem tudom, hogy milyen stilusut vegyek ekkora kisgyereknek.

Vegyem azt ami meg csukott:

[link]


Vagy vegyek olyat ami mar nyitott szandal:

[link]


2011. máj. 16. 13:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, a kisgyerek kategoriaba akartam irni. :( Remelem azert igy is valaszol valaki.
2011. máj. 16. 13:03
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nyáron leped meg őket, akkor nyitott szandit vegyél szerintem, de amúgy mindkettő nagyon szép kiscipő.
2011. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki cipők! Szerintem a másodikat!
2011. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Akkor nyitott szandit veszek. Nem voltam benne biztos, hogy ebben a korban hordhatnak mar ilyet vagy sem.
2011. máj. 16. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szép mindkettő. Ha most vennéd, akkor az első jobb választás lenne, de nyárra én is a másodikat választanám. :D
2011. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az unokám szeptemberben lesz 3 éves, de még csak olyat adnak rá, aminek hátul kérge van, és tartja a bokáját. Ezek nagyon szép kis cipők, de nem ilyen pici gyereknek valók.
2011. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is az elsőt venném, pont amiatt, amit az előttem válaszoló írt. Én azt olvastam valahol, hogy 6 éves korig érdemes, hogy kérge legyen hátul a cipőnek, ezért nem jók a papucsok sem az ilyen kicsiknek (állandó használatra, gondolom egy egy strand alkalmával nem lesz semmi baja, ha papucsban van)

Ez csak az én véleményem. Az első sem egy meleg darab, simán tudja hordani nyáron is.

2011. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amúgy eltekintve az eddigi válaszoktól, én nem vennék látatlanban cipőt gyereknek (ahogy felnőttnek se), nem egyformán jó minden gyerekre minden cipő, sztem azt mindig próbálni kell!
2011. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!