Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam tegnap megkapta a...

Kisfiam tegnap megkapta a kötelező oltást. Normális az, hogy csak fele annyit eszik mint amennyit szokott?

Figyelt kérdés
3hónapos,140ml-t szokott enni most pedig elég neki a 70ml. hiába probálom egyszerűen nem eszik többet.Már a mellem sem feszűl a tejcsitől!Nem akarom hogy elapadjon.Más is volt már hasonló helyzetben? Meddig tartott? Félek hogy kevés lesz a tejem,fejni nem tudok!
2009. márc. 13. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet az oltástól egy kicsit étvágytalanabb. Mindenesetre most ne erőltessed, inkább várj 1-1,5 órát, aztán kínáld meg újból.
2009. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, nekem úgy volt hogy az oltás napján hazaértünk megetettem aludt egész délután, másnap egész nap evett, de rengeteget, már megijedtem aztán a következő nap meg alig valamit, akkor nekem is feszültek a melleim, de utána helyreállt, igaz én tudtam fejni, de sztem is próbáld meg kicsit később, hátha kell neki, ha nem ne erőltesd, sztem egy, max két nap és rendbejön
2009. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 13. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!