Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hintőport használtok a...

Milyen hintőport használtok a babátokra? A CAOLA KAMILLÁS hintőporról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

4 hónapos lesz. Eddig csak babaolajjal kentem, de egyre gyakrabban kipállik a melegtől a nyaka, s a karja.

Barátnőm CAOLA hintőport használ, azt mondja beválúlt Neki, de mivel Ő pl. a hozzátáplálást is máshogyan csinálta. (3 hónaposan pöti danonnal, s minden új ízbevezetése nála egy nap volt). Biztosabbnak gondoltam itt is rákérdezni.

Ez jó-e vagy inkább a baba termékekben bízzak?

Kinek mi vált be?


2011. máj. 23. 00:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
S a DM-ben láttam babapúdert. Az mire jó? Vett már valaki olyat?
2011. máj. 23. 00:04
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is a Kamillás Caola volt anno 3 éve. A kislányom nyaka nagyon bepállott nyáron, és az helyre tette szépen :) A Petit Danone-val nem értek egyet 3 hónaposan, viszont a hozzátáplálásnál nálam is egy új íz egy nap volt, nem cicóztunk túl sokat semmivel :) Igaz, nem is volt soha semmi baja a gyereknek, nem volt allergiás semire.
2011. máj. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én Gabi hintőport használtam a lányomnak, teljesen jó. Amúgy lehet kapni folyékony hintőport is. A pöti danon nem egy 3 hónapos babának való, de kinek hogy.
2011. máj. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért előbb próbáld ki pár napig, hogy nem babaolajozod. Lehet, hogy pont az sok neki a melegben, hadd szellőzön.
2011. máj. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!Én javaslom,hogy sima gyógyszertári hintőport vegyél neki,a doki fel is írja!!!Nagyon olcsó és semmi + adalékanyag nincs benne!Én is azt használom a 11 hónaposomnak!Üdv:kozmetikus anyuka


ui:ne kend olajjal a babát ilyen melegbe!!!!

2011. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Most apóstól kaptunk syrene kamillás babahintőport, amit Ő használ kölcsön, míg nem veszünk. Két napja hintem azzal a nyakát, s karját (este, s reggel), de nincs változás. Lehet kipróbálom a gyógyszertárit.

De azért még várok válaszokat, s tapasztalatokat.

S egy olyan kérdésem lenne, hogy ti hogyan hintitek be a babátokat, tudom így biztosan nehéz leírnotok, de megköszönném, mert én próbálom, de nehéz mert félek, ha a nyakát hintem, hogy nehogy a szemébe menjen. z mennyire jó ötlet, h a kezemre hintek, s azt kenem a nyaka köré, s van, hogy a karja hajlataiba?


A petit danon-nal kapcsolatban, meg én is úgy vélekedek ezzel, hogy nem egy 3 hósnak való. Azóta a barátnőm is megbánta, mert elkezdett a kislány háta hámlani, s valószínű attól lehet szerinte. Dokinak nem merte elmondani, aki bio ételeket javasolt a kislánynak. Persze ezt sem tartják be, de az Ő döntésük.

Ja, s kislány anyatejes, a mai napig, s lassan már egy éves lesz. De már mindent eszik tejcsi mellett.


Én 6 hós koráig anyatejjel akarom táplálni. S még vizet is ritkán adtam neki. Mikor még nem tudtam, hogy anyatejeseknek nem lehet, de akkor is nagyon ritkán. S 1-másfél hónapos lehetett, mikor leálltam, s azóta tegnap kapott egy kicsi vizet.

2011. máj. 23. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Én semmilyen hintőport és olajat sem kenek a babámra, csak gyógyszertári fürdetőt használunk és néha gyógyszertári testápolót. Eddig minden oké, 9 hós.
2011. máj. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekunk nem javasolta a vedono a hintoport, mert a baba belelegezheti, es igy karosithatja a tudejet.

En Avent folyekony hintoport vettem, ez legalabb nem "por"

2011. máj. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
semmilyet
2011. máj. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmilyen hintőport vagy olajat nem használtam egyik gyerekemre sem, még popsit is csak akkor kentük, ha szükséges volt, amúgy foreveres terméket használok kizárólag, semmi mást. A bőrproblémákat hírből sem ismerjük.
2011. máj. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!