Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova vinnétek Pesten strandra...

Hova vinnétek Pesten strandra picit? Mennyi időst mernétek a vízbe rakni pancsolni? Féltek a fertőzéstől?

Figyelt kérdés
Babám 3 hós, és megőrülünk a melegtől, ezt sajna tőlem örökölte, izzadunk egész nap, már egy szál pelusban alszik csak, és még csak május van!!! Nagyon mennék strandra, de biztonságos, vagy felelőtlenség?
2011. máj. 24. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Tesóm a Dagályra vitte unokaöcsimet, de a kort nem tudom, hogy mikortól. :/

Az a strand egész jó, nekik bevált!

2011. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónapost én még nem vinnék medencébe.Tavaly 3 hósan vittük a balcsira,de nem mertem bevinni.
2011. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a doktornőt kérdeztem a strandolásról.Ő azt mondta nekem,hogy 1 éves kora után vigyem el.Nekem 6 hós a picim,és én se merem elvinni strandra.De a dokinő ajánlotta a kispesti uszodát,szerinte nagyon tiszta,és még baba úszás is van.Remélem segítettem.
2011. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én tavaly augusztusban vittem fiamat először strandra, de csak a lábiját lógattam bele picit, ekkor volt 3 hós, amúgy egész délután mamával az árnyékban aludt, én meg usziztam.
2011. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A nagyobb fiamat csak 1 évesen engedtem, mert ő júniusi, a pici már 5 hónaposan pancsolt.

Nem lett semmi bajuk sem.

Szerintem még várjatok júliusig, vagy ha van erkélyetek kismedencében ott már szerintem pancsolhat.

2011. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!