Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany hetes kortol rakhatok...

Hany hetes kortol rakhatok tobb vizet a furdeshez a furdokadba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne szabályok szerint éljél. Ha nektek jól esik akkor tegyél bele több vizet. Ott vagy, vigyázol a babádra, baj nem lehet.
2011. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
11 hetes a babóm,és én pl.tele engedem a kiskádját vízzel,mivel tartom a karomon a kis fejét ezért ugye csak nyakig van benne..imádja és a kezével lábával pancsizza a vizet és nagyokat mosolyog hozzá,kb. 2 hete fürdetem így,de ha tudtam volna hogy ennyire élvezi,tuti előbb is szinültig töltöttem volna a kádját.
2011. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Addig tettem kevés vízbe, míg a köldökcsonk le nem esett és be nem gyógyult rendesen. Ez kb 1 hét volt :) Utána annyi vizet engedtem a kis kádba, hogy szinte lebegett a vízben :)) Élvezte nagyon. De arra mindig figyeltem, hogy a fülébe ne menjen víz.
2011. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is szinte teljesen telerakom a kádat, 12 hetes a Babám.

A fejecskéjét úgyis tartom, a nyakánál, és imád lubickolni, kezdi csapkodni a vizet a kezecskéivel is.

Amennyi jólesik, annyit tegyél! Baja nem lesz tőle, annyira figyelj, hogy amíg a BCG oltás helye nagyon sebes, vagy nem fakadt ki, esetleg éppen nemrég fakadt ki, áztató víz ne érje ott, illetve amíg a köldöke be nem gyógyul.

2011. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!