Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig kell a...

Mennyi idős koráig kell a babáknak számolni, hogy mennyit kell enniük?

Figyelt kérdés
Kisfiam tápszeres 4,5 hónapos 7400g. Tehát most 7,4*150/étkezések száma 1 nap. Ő 5* eszik így 220 ml-re jön ki most. De meddig számoljam így?
2009. márc. 16. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne ezt ennyire számolgatni ha szépen fejlődik akkor annyit adj amennyit kíván.Ha már nem éhes úgyis kiköpi a cumit, ha pedig még enne biztos sír.
2009. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én mióta a hozzátáplálást megkezdtem, abszolút nem számolom. Még csak le sem mérem, hogy hány gramm az amit megeszik főzelékből vagy gyümiből. Tápszert reggel és este adok neki. szerintem így már nem lehet amúgy sem követni pontosan, hogy mennyit evett.
2009. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amióta gyümizik kb. 2 hete én se számolom, nem méregetem ki neki, csak a tápszeren gondolkozok mindig mennyit csináljak. De akkor inkább csinálok kicsivel többet :)
2009. márc. 16. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam hogy számolgattam és amikor a doktornőnek mondtam hogy rosszul eszik a gyerek mert csak 210 eszik a 240 helyett azt mondta hogy most már 4 és fél hónaposan nem kell így számolni.Szerintem annyit egyen amennyi jól esik neki.Erőltetni úgy sem tudod.Én is ennyire parázos vagyok az evésekkel de már kezdek leszokni róla.
2009. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!