Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell egy 17-hónapos...

Hogy kell egy 17-hónapos kislányt szoktatni egy 3-hónapos kiskutyához? Lakásban fog nevelkedni a kutyus, mert yorshire terrier.

Figyelt kérdés
Az a baj hogy kilányom bántja a kutyákat sőt szinte mindent,rúgdos stb...Nem fogad szót,nem érdekli semmi bármit is mondok neki.Hogy fogom hozzá szoktatni hogy ne bántsa és ne vegyel a kutyus pelusát mivel szobatisztára kell szoktani?És mennyi idő lesz míg megszokja??
2011. máj. 29. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Kemény dió lesz, azt most mondom. Én három éves kor alatti gyereknél nem ajánlom senkinek, hogy kutyát vigyen haza. Az utóbbi érdekében.
2011. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Konkrétumot én sem nagyon tudok írni, mert nálunk fordítva volt, előbb a kutya volt, aztán a gyerek...

De a javaslatom az, hogy ne ebbe a kategóriába írd ki a kérdést. Nekem 3 éve van kutyám, és az állatok kategóriában hozzáértők válaszoltak, akármit kérdeztem!

Biztos neked is szívesen segítenek!

Probáld meg ott, itt nem sok választ fogsz kapni!

Sok sikert!

2011. máj. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ajajjjjjjjjj!Kutyatenyésztő vagyok.HÁÁÁÁt én sem a kutya sem a gyerkőcöd érdekében nem vinnék haza egy 3 hónapos kiskutyát!A yorki,amúgy is egy olyan fajta,ami nem igazán jó gyrek mellé.Viszont Neked kell megtanítanod a gyreket,hogy az állat nem játék!!!!Bullterriereket k,de az én 11 hónapos lányom tudja,hogy mit szabad és mit nem!!!!!!

Lényeg alényeg,hogy 17 hónapos baba mellé ne vegyél yorkit ,sőt semmilyen kutyát,mert baj lesz belőle!!!!Főleg így ,hogy a kicsi nem tudja kezelni az állatokat.Az én lányom soha nem nyúl például a csincsillákhoz sem,pedig minden nap szabadon vannak engedve a lakásban,mert tudja hogy az állatokat nem szabad bántani.!!!!Neked lenne szíved nézni,hogy a kislányod rugdossa,azt a csóró 3 hónapos kis szőrgolyót?Aki egy idő után besokall és megkapja a babád?!?!És ezzel az a baj,hogy ilyenkor a szülő mindig azt mondja,hogy hülye a kutya...pedig nem igaz!!!!A szülő nem látja világosan a helyzetet,a kutya nem hülye ,hanem egy állat,akire ugyanúgy vigyázni kell,mint egy gyerekre.

Ráérsz kutyát hazavinni,ha majd a lányod lesz 8-10 éves!

2011. máj. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi a hibákért,szóval bullterriereket tenyésztek
2011. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bántja az állatokat?

Miért? ne vidd haza a yorkit, nem lesz jó vége, na nem úgy értem hogy katasztrófa lesz, csak a kutyát bántani fogja ha nem látod esetleg.

2011. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!