Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A céklát egészben, pucolás...

A céklát egészben, pucolás nélkül kell megfőzni a babának?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, én így szoktam készíteni. Nagyon ízlik a kisfiamnak!
2009. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én egy egész céklának a felét csináltam.megpucoltam,felkockáztam és úgy főztem,mert amúgy is nehezen fő meg.
2009. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És pürésítés után le lehet fagyasztani?
2009. márc. 17. 18:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert szerintem ha megpucolom és úgy főzöm, higiénikusabb. Vagy rosszul gondolom?
2009. márc. 17. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:
2.válszoló vgyok.nem gondolod rosszul,mert úgyis a főzőlevével pépesíted.Én még az 1.vizet amiben főzőm még le is szoktam önteni, teszek rá másikat és úgy főzőm tovább.
2009. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én megpucolom, lereszelem nagylyukú reszelőn és úgy főzöm. A krumplit szintúgy csinálom, és a kettőt együtt főzöm.

Én egyszerre több céklát és krumplit főzök, a végén turmixolom és kiadagolva lefagyasztom.

Ugyanlyan finom kiolvasztás után, mintha friss lenne.


Ez más fagyasztott krumplis kajára sajna nem igaz.

2009. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1.válaszoló vagyok. Igaz, hogy feldarabolva előbb megfő, de ha egészben főződ héjában, sokkal finomabb izű marad, zamatosabb, édesebb. Szerintem... De tégy belátásod szerint, ahogy kényelmesebb. Elrontani biztos nem tudod, bárhogy főzöd meg.
2009. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én próbáltam mind a kétféleképpen, ha egészben hagyod, megmarad a színe, sokkal jobb úgy. Jól megmosod, megfőzöd, megpucolod, majd úgy aprítod, ahogy akarod, ahhoz kevered, amihez akarod. (alma, krumpli, gabona, joghurt stb.)
2009. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én héjában főzöm meg,főzök külön hozzá krumplit is,és a krumpli levével higítom,nem a cékláéval.
2009. márc. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!