Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Huggies popsitorlo nalatok...

A Huggies popsitorlo nalatok is konnyen szakad, vagy csak en vagyok eroszakos?

Figyelt kérdés

Nem igazan szerettem a huggiest regen sem, mert nekem kisebbnek es vastagabbnak tuntek a lapok, mint mondjuk a pampers torlonel, vagy a szines tescosnal. Azokat szeretem, nedvesebbek is.

De arra emlekszem, hogy zold Huggiest vettem mar, az illata nagyon jo volt.

Most belefutottam az uborkasba: [link]


De ez valami borzalmas. Alig tudom megfogni a szelet, hogy kihuzzam, alig talalom, ha meg is talalom nehez kihuzni es 5bol 3 megszakad, mire kihuzom, illetve jon egyszerre 2-3 darab, annyira ossze vannak tapadva. Torles kozben pedig olyan konnyen szakad, hogy siman atlyukasztom az ujjammal.

Szerencse, hogy csak 2 csomaggal vettem, a kocsiba jo lesz vesztartaleknak...


Ti nem tapasztaltatok ilyet?


2011. jún. 1. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne is mondd. Én is "áldom az eszem", hogy csak 2 csomaggal vettem. Rosszabb, mint a papírzsepi, az sem szakad ilyen könnyen, mint ez a popsitörlő...
2011. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is elszakad néha, de inkább szakadjon el, mint túl nedves legyen mint pl. a pampers. úgy csúszik a popója mikor azt használtam, hogy alig tudtam bekenni krémmel. összességében én szeretem és már régóta ez használom. törlés közben soha nem szakad el csak amikor veszem ki és a szélét sikerül elcsípni.
2011. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is Huggiest használok, de ez ilyen: [link]

Lehet hogy csak a csomagolása más. Azt én is észrevettem hogy néha nem találom a szélét és nem tudom kihúzni, valamint ha sikerül kihúznom akkor elszakad. De ha rendesen ki tudom húzni, akkor a törlésnél már nem szakad el. És ez is csak 1-2 db-nál fordul elő.

2011. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Amit belinkeltel kedves 3. valaszolo az mas, ez az a zold szinu, amit mar en is probaltam regen. Megmondom oszinten, hogy en nem emlekszem arra, hogy ez mennyire szakadt, az illatara igen, de tuti nem szakadt ennyire, mert akkor az maradando emlek lett volna. Komolyan, ez az uborkas annyira gaz, hogy nem lehet elfelejteni...

Biztos, hogy alapban is rosszabb minosegu lehet, marcsak az ara miatt gondolom.

Merthogy mi Angliaban elunk, alapban itt 2 font korul van ebbol a zoldbol egy csomag, akciosan szokott 1 font lenni, ez az uborkas meg alapban is 1 font alatt van picivel. Magyarul fele annyiba kerul. De a negyedet nem eri.

Nem is tudom, hogy miert kiserleteztem, jol nezett ki a csomagolasa, gondoltam, hogy kiprobalom.

Hat, tapasztalatnak jo volt.

Amugy engem az egyaltalan nem zavar, ha nedves, sot, ezt szeretem. Ezek jottek be az elejetol, pedig a legelso popsitorlo amit hasznaltam a Huggies pure volt (az olyan, mint a zold, csak illatmentes), merthogy pelusbol meg mindig huggiest hasznaltam az elso evben es igy gondoltam jo lesz az popsitorlonek is.

De mar akkor sem allt ra valahogy a kezemre, pedig akkor nem volt meg viszonyitasi alapom, utana probaltam ki a pampers es a J&J-t, azok ugy nedvesebben jobbak voltak.


Ha nagyon nedves torles utan a gyerekek feneke (ket pelenkasom van, igy en villampelenkazo vagyok), akkor en annyit teszek, hogy 1 mp-re odanyomom a fenekuk ala rakott friss pelust a borukhoz, igy szaraz lesz, mehet a krem. Gondolom emiatt a villampelenkazas miatt nincs turelmem szoszmotolni a lapkihuzasokkal sem, ha ovatosabb lennek es lasabb mozdulatokkal csinalnam akkor tuti nem szakadna.

Bar ez az uborkas csoda lehet, hogy ugy is elszakadna...

2011. jún. 1. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Borzasztó. Mint a vizes wc papír. Az illata viszont tetszett, de soha többé nem veszek ilyet.

Nálunk bevált: libero, neoganormon, pampers.

2011. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22.21-es válaszoló vagyok: akkor ez másik fajta amiről te beszélsz. :) Én ezt a zöldet használom és ez tényleg jó, csak 1-2 db-nál van hogy kicsit szoros és ha húzom ki akkor leszakad egy kis darab. Én is elég sokáig Pampers kendőt használtam de én észrevettem hogy változott a minősége, szerintem vékonyabb lett, mint volt és ezáltal kakinál több kell belőle. És valóban nagyon nedves volt tőle a babám popsija. Ez a Huggies kellőképp nedves és vastagabb, így nem kell belőle olyan sok, én szeretem.
2011. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!