Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap "ki kell vinni" a...

Minden nap "ki kell vinni" a babákat levegőzni? Milyen gyakran kell?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én ki szoktam vinni,mert jobb tőle a közérzete.Azért ha esik az eső,vagy szélvihar van akkor nem megyünk sétálni,de úgy veszem észre nagyon kell a picinek a friss levegő:)Én napi 1,5-2 órát szoktam vele sétálni,de van,h többet.
2009. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kerülni mind a két végletet a korát figyelembe véve. Egy újszülöttnek jobb ha fokozatosan érik a környezet hatásai, de a sterilizálás a szájpenész elkerülése miatt szerintem igenis nagyon fontos (akinek volt, az tudna róla mesélni!), de búrában tartani felesleges.
2009. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt nem ide szántam...
2009. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha jó az idő, mi is megyünk rögtön, bár mostanában vagy tornádó van, vagy szakad az eső, de remélem hamar tavasz lesz már... amúgy mniden nap jó kivinni őket, 1 órára min.
2009. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi minden nap levegőzünk. Ha rossz idő van, akkor csak a karomban viszem ki 10 percre. De ha jó az idő, akkor jó nagyot sétálunk, akárkint is alszik. Nálunk elképzelhetetlen, h ne legyünk a friss levegőn. Ráadásul akkor napközben nem is tudna aludni.
2009. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbálom minden nap kivinni. Ha nagoyn szar idő van, mint pl ma /nálunk orkán szél tombol és csepereg az eső/, akkor inkább átviszem a másik szobába, és legalább fél órát kitárom az ablakot a szobában, naponta kétszer. utána visszaviszem a babát az átlevegőztetett szobába. azért ez is ér neki valamennyit, még ha nem is ugyanolyan, mint a séta.
2009. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!