Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Taxi vagy BKV? Melyikkel...

Taxi vagy BKV? Melyikkel vinnéd haza pár napos újszülöttedet a kórházból, ha nem tudnád megoldani saját vagy kölcsönkért autóval?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Taxi! A bkv macerás és sokkal több a bacilus.
2011. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi sem tudtuk megoldani a saját autóval való hazautazást, így taxival mentünk, még kedvezményt is kaptunk!

Szerintem a taxi 100x jobb megoldás mint a BKV!

2011. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
taxi
2011. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Taxi, nem kérdéses. Bacik, tahók, balesetveszély, minden a BKV ellen szól.
2011. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen taxi!!

Az sem steril, az igaz, de ha láttál már BKV buszt közelről, szerintem nem kérdés. Még nagyon éretlen az immunrendszere ennyi baktériumra és emberre, ráadásul ritka, ha valaki elég tapintatos, hogy ne köhögjön rá, meg ne hajoljon a babára.

Az út sem mindegy, hogy mennyi ideig tart, nem tudom, hogy mennyire laktok a kórháztól.

2011. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

biztos nem tennék fel a mocskos BKV buszra-villamosra egy újszülöttet.

lehet, h jóval drágább a taxi mint 2 buszjegy, de legalább kulturált körülmények közt utazhattok.

2011. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én bkv-re fel nem tennék egy újszülöttet. nagyon pici és ha valaki ráköhög vagy rátüsszent? nem vagyok egy parás anya de hát neki még nincs immunrendszere, nem véletlenül nem lehet közösségbe vinni az első pár napban/hétben!


taxi!

2011. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is így gondolom, és szerencsére nem minket érint a dolog.

Ma voltunk a kórházban ahol szültem a fiamat 16 hónapja, és a déli órákban előttem sétált kifele egy család az újszülött kis csöppséggel. Csodáltam a kislányt, hogy milyen kis pici, nosztalgiáztam, hogy az én fiam is volt ekkora, és addig-addig csodáltam őt, míg fel nem szálltak vele a tömött villamosra...

Na itt kissé padlót fogtam... Gondoltam, hogy sétálnak ki a parkolóhoz, de nem. Még majdnem szaladósra is vették az utolsó pár métert, mert éppen jött a villamos!

2011. jún. 2. 17:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz. Szegény baba. :( Az én lányom 10 hetes, de még most sem szállok fel vele bkv-ra. Inkább babakocsival elsétálunk mindenhová.
2011. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem mindenki engedheti meg magának a taxit,úgyhogy szerintem ebben semmi gáz nincs.főleg,hogy most nincs annyi vírus,mert jó az idő.nekünk szerencsére van saját autónk,úgyhogy ez nem érint,de ha nincs zseton,akkor mit csináljon?
2011. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!