Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet izesíteni valamivel 5...

Lehet izesíteni valamivel 5 hónapos baba tápszerét?

Figyelt kérdés
Amióta kap mást is tápszeren kívül, nem igazán akarja elfogadni. Már próbáltunk sokfélét, de eszik kb 60 ml-t és kilöki, ha vissza akarom adni neki, sírni kezd.
2009. márc. 18. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányom is 5 hónapos lesz és ugyanebben a cipőben járunk. Én próbáltam gyümölcslével, kis pürével de nem kellett neki. Legalább 6 féle tápszert próbáltunk, most csak a Humana baby fit-et eszi meg, az banános. Nekem már elment a hajam a kajlásos hisztikkel, órákig kellett könyörögnöm, a gyerek meg csak sírt de nem evett. Próbáld ki gyümölcslével, hátha nálatok beválik.
2009. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is pont igy jártam.Nekem a védőnő javasolta,h. a viz egy része helyett babaivólevet használjak,igy készitsem el a tápszert.Én felesben csináltam a vizzel.Eleinte bejött a trükk,de már nem tudom átverni,ahogy meglátja a cumisüveget,már szoritja is a száját.Az én fiam 6 hós lesz,kb. ő is 5 hósan kezdte ezt a cirkuszt.Már este egyáltalán nem fogadja el,reggel pedig max.100 ml,ez is háromnegyed óra.Ma voltunk védőnőnél,azt mondta,este adjak tejpépet neki,és reggel meg ezszik amennyit eszik,talán,h.csak napi egyszer lesz vele kinálva,jobban megeszi majd.Majd meglátjuk,de hidd el,én is mindent kipróbáltam.KITARTÁS!
2009. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor az enyém ennyi idős volt és nem akarta megenni, azt javasolta a doki, hogy keverjem felesbe tejpéppel, úgy hogy kijöjjön a cumisüvegből. Lehet banánturmixot is csinálni, vagy még karamellás tápit, kicsi cukrot megpirítasz, ráöntöd a tápi vizét és a karamellés vízbe mehet a tápi. (Mondjuk az enyém így nem itta meg, neki a banán volt a nyerő)

De lehet kapni fincsi ízesített tápikat (De lehet az csak 6 hós kortól, erre pontosan nem emlékszem)

2009. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Akkor megpróbálom először a gyümölcslés variációt, mert szörnyű ez a hiszti, és utána persze két óra múlva újra éhes.
2009. márc. 18. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!