Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám mostanában...

4 hónapos babám mostanában csak 60-80-akat szopizik. Néha eszik 100-at. Másnál is volt olyan hogy egy időben kevesebbet evett a babája? Máskor a 100 mindíg meg volt neki.

Figyelt kérdés
Nem sír szopizás után hogy éhes.Elég lehet neki?Aggaszt hogy nem eszik annyit mint előtte.
2011. jún. 2. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha éhes lenne,akkor sírna. Az igényük változik. Ha szépen fejlődik,akkor biztosan ennyi is elég neki.
2011. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha szépen fejlődik és nem sír szopi után, akkor biztos elég neki.

Szerintem ritkítanod kéne a méréseket és megnyugodnál.

Az én kisfiam is 4 hónapos. Mi 2 hónapos korától, csak esténként mértük, fürdés előtt; 3 hónapos kora óta, csak hetente egyszer mérjük. 3850g-mal született, 3540g-mal jöttünk haza, vasárnap este kerek 7 kg-t mértem, és majd csak 5én lesz 4 hónapos.

2011. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet a melegtől sincs étvágya.Az én lányom is ezt játsza mióta be jött ez a nagy meleg.Mikor nagyon meleg van csak 50-60 csúszik csak le, inkább a tea a menő nála.De mondjuk este bepótolja...
2011. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak babák akiknél 3-4 hónaposak kicsit vissza esik a napi ételadagjuk.

Ne aggódj,fog enni! :)

2011. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de utolsó válaszolótól kérdem: és estére van több tej? Mert nálunk is az van, hogy reggel benyom 180-200-at, miután átalussza az éjszakát (14 hetes), aztán egyre kevesebb tej van napközben, és azt mondta a doki, hogy napi 5ször minimum kell ennie, de ha nem ébresztgetném, akkor már csak 4szer enne. Napi 5ször min. 120 ml, ezt mondták, hát nekem nincs annyi tejem, így bejött a tápszer, amitől sírnom kell... :(
2011. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én annyira nem szeretem ezt a kell szót.Ennyit kell ennie a gyereknek, ennyit kell aludnia.Időre kell enni...Minden gyerek más, én alkalmazkodok a lányom igényeihez...Ha épp nincs kedve, nem eszünk, ha alszik nem keltem fel enni.Ha mosolygós és jó közérzetű a baby, akkor nem kell a "kell".Mert nincs 2 egyforma gyerek...
2011. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én 4 hónaposom ma 30 ml tápszert + 3 kanál tejpépet + 60 ml őszibarackot volt hajlandó megenni. A védőnőt hívtam az előbb, azt mondta ne erőltessem neki az evést, de azért kínáljam meg óránként. A lényeg, hogy ha nem is eszik, de legalább igyon. Azt mondta előfordulhat a meleg miatt. Inni hál' Istennek iszik szépen.
2011. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!