Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveget használtok?...

Milyen cumisüveget használtok? Most néztem meg a tommee tippee üvegünkön, hogy van rajta háromszög alatt pc jelzés.

Figyelt kérdés
Megőrülök.Eszembe nem jutott megnézni,hogy tartalmaz e az üvegünk BPA-t.Ráadásul már egy éve ezt használjuk.Ti lecseréltétek vagy néztétek?
2011. jún. 3. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, pedig már mi is használjuk egy ideje. Nem hinném hogy bármi baja lenne. Régen nem foglalkoztak vele, mégis egészségesen felnőttek a gyerekek.
2011. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én lecseréltem valódi üvegre mindet. (Nuk)
2011. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is tommee tippee-t használunk. Elég nagy cég, sok termékkel, nincs olyan ismerősőm akinek ne lett volna legajább 1 ilyen cumisüvege, mivel jók!A mai világban ahol még a csomagolót is bevizsgálják nem hinném, hogy ártalmas lenne a babára!
2011. jún. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi is Nuk-ot és Avent-ot használunk.Én mikor megvettem megnéztem hogy BPA mentes legyen!De mondjuk igaza van az egyik válaszolónak.Régen is felnőttek a gyerekek....
2011. jún. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, milyen fajta Tommee Tippee-tek van, de az enyémek BPA mentesek.
2011. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor most elmondom hogy a BPA láz egy nagy kamu....Azért van hogy drágábban vegyétek meg az új BPA mentes üvegeket,közben nem rákkeltő csak nem bio anyagokból készült semmi baja nem lesz tőle senki gyerekének.ez mind csak egy új cirkusz!A testvérem egy igen nagy hálózatú bababoltban dolgozik és ott világosították fel őket hogy miért is van ez és nem hívták visza a BPA-s üvegeket csak már nem nyomják rá a kis háromszöget....
2011. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi MAM cumisüveget cumit használunk,nagyon bevált,lehet sterilizálni mikróba,rendesen tisztítható,nem nyel félre,nem szív sok levegőt, tökéletes, a babám is szereti és nem szokott le a szopizásról sem
2011. jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
MAM
2011. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tavaly vettem a teszveszről ujjonan,de akkor még nem volt ez a bpa mizéria és megse néztem.1 éve hasznuljuk,mert nagyon jó termék,de én sokszor tettem bele forrón az italokat,amitől jobban oldódik kiaz üvegből ez a bpa.Ma vettem egy mamosat.azt mondják a környezetemben semmi baja nem lesz tőle.remélem!!!és a régi aventesek is ilyenek,utánnajártam.
2011. jún. 4. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!