Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Euro Cart Lira 4, Bertoni Omega 4, Baby Point Mark 4 babakocsikkal kapcsolatban? Az alapján melyiket ajánljátok/nem ajánljátok? Miért/miért nem?

Figyelt kérdés

1. Euro Cart Lira 4 [link]

2. Bertoni Omega 4 [link]

3. Baby Point Mark 4 [link]


Szín nem lényeges, nem az a kérdésem... Fontos szempont, hogy könnyű, könnyen kezelhető, repülőre felvihető babakocsi legyen. Állítólag lehet adapterrel a Euro Cart Lira 4-hez Maxi Cosi babahordozót is csatlakoztatni, aki ilyen típusú babakocsit használ, elég stabilnak tartja erre a célra ezt a fajta kocsit?


2011. jún. 4. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mennyire leszek hasznos :) Repülőt nem tudom. Mark 3-ast örököltünk, teljesen ugyanolyannak tűnik, mint a 4-es, csak elöl egy kereke van.

Előnye, hogy tényleg könnyű, naponta visszük fel 9 kilósunkkal együtt sok lépcsőn. Viszont újszülöttként még plusz takarókkal oldottuk meg a teljesen vízszintes fektetést és akkor még bekötni sem lehetett (nagy lett volna rá). Most 10 hós a babánk, a kocsi bírja a strapát és szereti (pl. zökkenőmentesen hátradönthető, ha elalszik, árnyékoló része is ok, van rajta kukucskáló, feje mögötti részbe befér cumi, pelus, kardigán, takaró...). Fél kézzel ugyan nem, de kettővel igen gyorsan össze lehet csukni és nem ragad bele kosz a kerekébe. Szóval elég egyszerű, olcsó, egyáltalán nem egy hightech darab, de városi terepre a célnak megfelel.

2011. jún. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, az azért megnyugtatónak tűnik, hogy Ti már 10 hónapja használjátok, és még mindig jó. :) Mi már a második kocsinkat használjuk, és mind a kettőt utáltam. Nyikorognak, bár már nincs szerintem olyan pontjuk, ahol ne lettek volna beolajozva... :( Ráadásul borzasztó nehezek, és nem is férnek be a csomagtartóba, mert horribilis a méretük. Ha Ti ilyen hosszú időn keresztül meg vagytok vele elégedve, akkor van esélyünk, hogy ez lesz az "ászok ásza" babakocsink, és többet már nem kell vennünk...
2011. jún. 5. 07:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Bertoni Omega 3 van (tudom, hogy ezt a fajtát nem kérdezted, de nagyon hasonlít a felsoroltakhoz) már kb. öt hónapja használjuk. Én szeretem, mert könnyű, kis helyen elfér (kicsi a csomagtartója az autómnak)nem nehéz összecsukni, könnyű tolni és jó kormányozni.
2011. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Baby Point Mark 4 babakocsink van, használtan vettem, imádom!!! Nem újszülöttnek való, az tény.
2011. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden kedves válaszolónak, hogy leírta véleményét. A Euro Cart Lira 4 mellett döntöttem, mert ahhoz nemcsak lábzsákot, de esővédőt is adnak, lábtartója is állítható, és csatlakoztatható rá adapterrel Maxi Cosi babahordozó is, amit mostani babómnál már nem tudunk kihasználni (kicsit már nagy lenne hozzá :) ), de következő babánknál egy gyors bevásárlás erejéig még jól jöhet. Az ára is megfelelő (bár féláron jobb lenne :D).

Köszi! :)

2011. jún. 11. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a velemenyed hasznalat utan az euro cart-rol?

2013. jún. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hoppá, most vettem észre a hozzászólást, már ez a kérdés is jó régi. :)


2,5 évig használtuk, pont a napokban adtam el. :) És szinte mintha még új lenne, olyan állapotban. Tényleg nagyon strapabíró, pár karcot meg pár kavicsnyomot a kerekén leszámítva szinte nem is látszik rajta a használat. Egyáltalán nem nyikorog, nincs rajta szakadás, feslés, nap nem szívta ki az egyébként is élénk színét, én egyszerűen imádtam! :) Nah, de azért ne csak a szépet és jót írjam le, igaz? A kosara lehetne azért nagyobb. Jó pár dolog belefér, de volt pl. hogy a játszóról hazafelé be kellett ugorjunk a boltba, és a homokozókészlet mellé már nem fért be a vásárolt pár dolog. Mondjuk megoldottam, mert ráakasztottam a tolókarokra elosztva a táskákat, és így sem borult fel a babakocsi (kb. 4-5 kilót).


Azóta megvettétek? Vagy másikat választottatok végül?

2013. nov. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!