Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez, száj körül 1-2...

Mi lehet ez, száj körül 1-2 piros folt benne apró fehér pattanásszerű pöttyök?

Figyelt kérdés
A kislányomnak (13hós) 2-3 napja jelent meg a szája felett (nem az ajkán) és mellett piros foltok és apró fehér tetejű pöttyök vannak benne. Elsőre azt gondoltam valami csípés, vagy hogy az eper kiütötte, mert eddig még nem evett. De nem akar múlni, mi lehet?
2011. jún. 5. 14:35
 1/2 kisnita ***** válasza:
Az én fiamnak az epertől volt, neki is a szája körül meg a kis arcán. Egy évesen adtam neki eper darabos joghurtot és egyből kiütötte pedig alig evett belőle. Majdnem egy hét kellett mire elmúlt.
2011. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is az eperre gyanakodtam, akkor valószinű az lehet, nem adok neki többet. Érdekes epres joghurtot azt már kapott és akkor nem volt semmi gond.
2011. jún. 5. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!