Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermekelhelyezés hogy megy?...

Gyermekelhelyezés hogy megy? Hová kell menni? Kihez? Ott állapítják meg a gyerektartást is? Fizetni kell? MEnnyi esélyem van? 5hós a pici

Figyelt kérdés

Röviden leírnám a történetünket, hogy szerintetek vane esélye az apának.

ÉN: 18éves vagyok,szüleimmel lakom,rendezett anyagi körülmények között(csak csp+gyest kapok)de a picinek mindene megvan!Nincs külön szobája,velem van egy szobában.Nem iszom drogozom, csak néha dohányzom(napi 1-2szál).

Apuka:25éves.édesanyjával él, nem éppen rendezett anyagiak mellett, nem dolgozik.ő sem iszik, nem drogozik, nem dohányzik.

Nem kioktatást szeretnék hallani,hogy ezért nem kellennyi idősen szülni. stb.

A baba nem volt tervezett, gyógyszer mellett jött,elvetetni nem volt szívem.

Apukával jól kijöttünk, nem részletezném hogy mért lett vége


2011. jún. 5. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én tul vagyok egy váláson.Nem tudom de gondolom nem voltatok házasok.Gyermekelhelyezés ügyben ugy tudom igy is a bíróságra kell menni.Van egy ugynevezett panasznap,ahogy jegyzőkönyvet vesznek fel,elmondod milyen ügyben kérsz segitséget.Levélben fognak téged és az apát is értesíteni a tárgyalásról.Nem tudom milyen a viszonyotok,és a kicsihez való viszonya.De jó ha van elképzelésed arról mit szeretnél te.Gyerektartás ügyben is ők döntenek.Az általános ugy tudom a fizetés 20százaléka,vagy van egy minimál fix összeg amit a bíróság megállapít.Ha nincs az apának jövedelme,ugy tudom az állam előlegez,később vmilyen formában behajtja rajta.Láthatásban is meg kell egyezni,ez már megbeszélés kérdése.de egyezségre kellene jutnotok.Nálunk ez 2 hetente hétvége,de itt babáról van szó,nálunk 7 éves volt a gyerek.Igen sztem nagy eséllyel neked itélik mert pici,és ahogy elmondtad rendezett a körülmény.Én a helyedben minél előbb rendezném ezt a helyzetet,a ti érdeketekben,minél később annál nehezebb lesz.Sok sikert.
2011. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!