Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom bal cicikejen van...

Kislanyom bal cicikejen van egy feher-mintha pattanas lenne, pont, ahol a mellbimboja van, aggodjak? Mi ez? Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.az én kislányomnak is volt.megmutattam a doki néninek azt mondta nem kell foglalkozni vele el fog múlni el is múlt.semmit ne tégy vele.ha esetleg legközelebb mentek azért mutasd meg neki biztos ami biztos.de ne nyúlj hozzá az a lényeg...remélem segítettem..
2011. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is van, pont úgy, mint ahogy te írtad. Eddig nem is izgatott, de azért majd rákérdezek, hogy mi ez, de szerintem semmi komoly.
2011. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

engem ezzel a doki elküldött a sebészetre, ahol gőzkötést tettek rá, bekenték valamilyen krémmel és kb 2 nap alatt elmúlt neki.

Aztán mgé egyszer előjött, gondoltam, hogy nem fogok megint egy napot erre szánni, rátettem ragtapaszt és alá valamelyik bőrnyugtató krémét és úgy is elmúlt. Szerintem kötés nélkül is elmúlna, remélem már nem tudom meg, mert azóta nem jött elő többször :D

2011. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!