Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a "legextrémebb" hely...

Mi volt a "legextrémebb" hely vagy helyzet ahol szoptattad a babádat?

Figyelt kérdés

tegnap koncerten voltunk és egy anyuka a tömegben előkapta a mellét és megszoptatta az egy év körüli babáját, közben még táncolt is :D

hát én gyáva vagyok, csak a mamáéknál szoptattam...


2011. jún. 6. 19:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A strandon szoptattam hétvégén 7 hónapos a kicsi.
2011. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Kórházi váróterem... Hogy miért ott? Mert a picit kellett vinni vizsgálatra és természetesen piszok sokat kellett várni, no meg eleve utazni kellett oda is. Hiába nézelődtem, érdeklődtem, nem volt hely, ahová elvonulhattam volna a babával, így maradt az, hogy kissé elfordulva, a sarokban, diszkréten megszoptattam. Szerintem észre se vették mások, ha igen, nem látszott rajtuk, tehát ők is diszkrétek voltak. Tudod, ebben csupán az a szégyen, hogy ma kis hazánkban a legtöbb eü intézményben így, kínosan, szinte pironkodva kell megetetni egy csecsemőt... de mondhatjuk, hogy ez igaz minden helyre (tisztelet a kivételnek) és hogy ezt még néhányan rossz szemmel is nézik (mármint azt, hogy merészeled nyilvánosan megetetni a pici gyerekedet).
2011. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
A reptéren egy kendő alatt állva, mert várni kellett a csomagokra, sehol egy mosdó, se pad, se semmi. A gyerek akkor 4 hónapos volt. (nem Európa)
2011. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvédi irodában.Majd 3 órát vacakoltunk egy nyamvadt adás-vételi szerződéssel,így muszáj volt.
2011. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Cola automata mögött egy étteremben, kocsi hátsó ülésén, játszótérben elbújva....

Ez az anyuka nem biztos, hogy komplett, azért ennyire nem hiszem, hogy nyitott mindenki, másrészt mit keres egy 1 éves gyerek a koncerten? (hacsak nem Halász Judit volt....)

2011. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Állatkertben egy padon, strandon, templomban míg az ifjú párt adták össze. Szükség törvényt bont... :) Amúgy nekem is az volt az első gondolatom, hogy mit keres egy gyerek egy koncerten? Ez már nekem is fura. Én mindig megpróbáltam olyan helyet találni, ahol a legkevésbé észrevehető és a babának is jó.
2011. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Kapolcs, Művészetek völgye - egy lépcsőn. De utána láttam, hogy volt, aki árok parton, vagy a sült kolbászosnál oldotta meg :)
2011. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Szinte bárhol bármikor. Nem is értem, mi ebben olyan különlkeges. Most a kicsi 5 hónapos.


Múlt héten a játszótéren épp egy apuka mellet volt csak hely egy padon. Letakartam magunkat egy textilpelenkával.


Bevásárlóközpontban egy padon, miközben épp bombariadó lett és kedvesen szólt a biztonsági őr, hogy lassanként indulnunk kéne kifelé.

2011. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Strandon, kastályparkban is, kendő alatt, távol mindenkitől. De anyartes nekem a H&M öltözője volt. A koncertes kismama meg csak azért nem szimpi, mert nem hiszem, hogy a babának ez olyan kellemes hangulat, ezer ember, zaj, stb de minden elképzelhető persze.
2011. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralás alatt az erdőben egy padon.
2011. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!