Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a rendszeres gyermekvéd...

Mennyi a rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Mitől függ, hogy mennyit utalnak? Jelenleg egyedül álló vagyok. Májusban érettségiztem, és decemberben megszületett a kislányom. Csak a babust kell ellátnom, de a gyesből nehézkesen élünk meg. Van aki ugyan így van? A válaszokat előre is köszönöm.
2011. jún. 7. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!


vannak önkormányzati támogatások is. tüzelési segély (fa), étkezési támogatás "x" hónapra, egyszeri pénzbeli támogatás ezeket lehet választani ha a bevétel 33000 alatt marad /fő. Én páromat letagadtam, egy szobában egyedülállóként jegyeztettem fel magam a gyerekkel (38at kapok a gyerek után tehát meg is kaptam) azt mondtam apuka 10-15 ezerrel támogat talán havonta, a gyerekkel kaptunk télre 5 mázsa fát. (azt sógoroméknak kértem ki mert 110.000 a bevételük a devizás lakáshitel meg 80 ezer a barátnője 3 éve agyvérzést kapott kap 40000 rokkant nyugdíjjat 20 a gyógyszere) és most majd megyek pénzért 60000 forintot adnak ha minden igaz azt elrakom a gázszámlára meg kikérem megint a fát mert idén nővéreméknek is kelleni fog majd a segítség.... Megéri kivenni amit lehet... Ne hagyd bent mert elviszi előled más (akár még csak az önkormányzati dolgozók is...)

2011. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!