Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet adni a babának,...

Mikortól lehet adni a babának, húskészítményeket?

Figyelt kérdés

Jó minőségű virslire, felvágottra(csirkemellsonka, pulykasonka, stb..)gondolok!

A sógornőm védőnője már 8 hónapos kortól ajánlotta, az én védőnőm csak 1 éves kor körül!Ti mikor kezdtétek el ezeket bevezetni vagy mit gondoltok!


2011. jún. 8. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább 1 éves kor után, főleg virslit.
2011. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is 8-9 hónapos kort javasoltak.
2011. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A felvágottakban tartósitószerek vannak. Én inkább az általad grillezett csirkemellet ledarálva tenném a főzelékébe.
2011. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Én is csak virslit mernék neki adni persze jól megfőzve, nem értem, hogy lehet két védőnő vélemény ennyire eltérő!
2011. jún. 8. 10:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja a grillezett húsit azt szereti! :-)
2011. jún. 8. 10:39
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
A virsli az kb olyan kategória, mint a disznósajt, ha látnád miből és hogyan készül, akkor te sem ennéd meg:-(((
2011. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért nézd meg, hogy mi van a virsliben, felvágottakban, akármilyen jó minőségűek is!

Én 1 éves kor alatt nemigen adnám, utána is csak mértékkel. Jó, mondjuk 11 hónaposan 1-2 karika virsli nem árt, de 8-9 hónaposan még biztosan nem adnám a gyerekemnek.

2011. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát sajna tudom miből van, dolgoztam élelmiszerboltban :-(

Nem adtam még neki ilyesmit, jövő héten lesz 1 éves, csak gondoltam lassan kezd uncsivá válni neki a tízórai gyümi keksszel, mert a tejtermékeket csak majd most kezdhetjük bevezetni, koraszülöttsége miatt!Pedig hál' Istennek semmi allergiája nincs! Mert mi azért már sunyiba meg kóstoltuk a sajtot!

2011. jún. 8. 10:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is megvárnám az egy éves kort és akkor is csak inkább jó minőségű, tiszta sonkát adnék. A virsliben - bármilyen jó minőségű és drága is - csak a maradék, mindenféle szedett-vedett husokat darálják be, azt fűszerezik.
2011. jún. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én adtam a fiamnak 1 éves kor után 1-2 karika virslit. Azt az undort, ami kiült az arcára :D Na mondom, látszik, hogy nem szoktál vackokat enni :D Pedig nem finnyás, imádja a magyar kajákat, bablevestől a gulyáson át a dödölléig, de se a virslit, se a felvágottakat nem eszi meg. Tény, hogy én se nagyon veszek ilyesmit, max, ha pizzát sütök. Úgyhogy szerintem ráérsz vele ;) Lehet új kajákat adni a virsli nélkül is.
2011. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!