Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok jó Babafotóst Miskolc-...

Írnátok jó Babafotóst Miskolc-Eger környékén?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnénk, ahol szülőkkel is készül néhány fotó, és van műterem is különféle kellékekkel. És nem utolsó sorban türelmesek a babákkal és nem "lejárt a másfél óra, viszont látásra", hanem kivárják a baba megfelelő "hangulatát".
2011. jún. 8. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz nem Eger környéke...én Bp-en tudok egy nagyon-nagyon türelmes, gyakorló kispapát.

Fotós műterme van, de fotóz kint is szabadban. Akár is-is ha úgy kérik.

10.000 FT és annyi képet kaptok amennyi készül.

HA érdekel akkor az elérhetőségét megadom.

Hétvégén is fényképez, alkalmazkodik.

Helyszínre is kimegy, de gondolom az +költség.

2011. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Miskolcon jó szívvel ajánlom a Fotogén Stúdiót! Nagyon nagyon jó fej a fotós, türelmes. Mi két gyerkőccel, nagyszülőkkel mentünk. Volt nagy bőrönd, különböző méretű macik, virágok, babakocsi, babák kellékeknek. Ha érdekel a cím, vagy tel.szám szólj! Ha adsz email címet küldök egy párat a mi retusálatlan képeink közül. Ja és ráadásul megkaptuk dvd-n az összes képet, 10 db-ot hívattunk elő 10x15-ös méretben és fizettünk 8000 Ftot.
2011. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, érdekelne mindkettő elérhetőség, esetleg weboldal, referencia, stb., mnyp11@freemail.hu a cím.

Kedves utolsó, darabszámban ez hány kép összesen és időben mennyi volt? Illetve kerültek retusálásra képek és ha igen hány db?

2011. jún. 12. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

356 db képet csinált. Amit dvdn ideadott, azon nem volt vízjel, se nem volt lebutítva. Email címedre küldök majd egy pár képet.

2011. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint: 10db képet restaurált és még kaptunk ajándékba 4 db kisebb méretű fekete- fehér képet is. Annyi még, hogy teljesen legyen a kép, hogy mi az esküvői képeinket is vele csináltattuk korábban, így lehet ezért került ennyibe. Nem tudom ezért került e ennyibe vagy másnak is ennyi esetleg.
2011. jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáltam a megadott emailcímre levelet írni neked, de visszadobta a gép. :(
2011. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi az infókat!!!

Pedig ez a címem:

mnyp11@freemail.hu

Nem tudom mi lehet a gond, mástól kaptam levelet ma is.:(

2011. jún. 12. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!