Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12-13 kg-os babátoknak hányas...

12-13 kg-os babátoknak hányas méretű Huggist használtok? Bevált nálatok ez a márka?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált.Én ötöst használok a lányomnak, a barátnőm viszont csak négyest, pedig kilóra egyforma a két baba.Függ attól, hogy mekkora a pocak, és hogy melyik Huggiest választja az ember, mert valamelyikből nekünk is elég a négy plusz.Most pl. kék csomagolásút kaptam.Abból négy plusz kell.
2011. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mi anno csak azt használtuk..! ;)
2011. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

5-öst

Dea libero-t , pamperst jobban szeretem

2011. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én nagyon szeretem. Az én lányaim ezen nőttek/nőnek fel.

A nagynak már 9 kilósan kicsi volt a 4es, vele 13 kilósan az 5öst használtuk. Most a kicsi 12 kiló, még bőven jó rá a 4es méret. Szerintem sokban függ a gyerek alakjától. Én vennék nagyobbat, ha nagy rá, akkor félrerakod, és veszel egy számmal kisebbet, a nagyba előbb-utóbb belenő :-D

2011. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Hasonló kérdésre régebben válaszoltam már.Pici babának nagyon jó volt neki,kicsit husos volt a combikája jól passzolt rá.Mióta akciós a Dm-be újból vettem és elöször annyira nemvoltam megelégedve vele.Valahogy nem szivta jól magába a pisit.mindig átázott a gyerek.Pár napja újbol vásároltam egy csomaggal(ez már az új mintás)és ez pedig TÖKÉLETESEN jó!!!!Nemtudom lehet az elöző csomaggal volt valami bibi.Annyit vettem még észre,hogy talán a derék része magasabb kicsit de ez nem negativum.

Egy biztos minden baba más és más és csak probálással lehet megtalálni a pont jó pelust!!!!

2011. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia


a huggiest es a pamperst valtogatom :0

mindig azt veszem amelyik akcios eppen.

mindkettobol 5os meretet hasznal a lanyom.

A huggies talan kicsit hosszabb :)

2011. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-öst.

Igen, szerintem elég jó és most nagyon jó áron volt a DM-ben.

2011. jún. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!