Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaruhákat érdemes most a...

Babaruhákat érdemes most a Tesco-ban venni, hogy 30%-os leértékelések vannak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Én pár napja voltam a tescoban!!

Hát ez attól függ mit akarsz venni,és mennyit szánsz rá.

3-as csomagolású bodyk eredeti ára 3000ft,és ebből jön le a 30%. Napozók, ugyan ilyen árban.

Pólók, együtteseknek az ára szerintem alapból magas, szóval nem sokat oszt -szoroz a 30%..

Viszont, a hosszú ujjú bodyk ugyan úgy 3-as csomiban, azt hiszem csak 1500ft.. ez az ami talán megéri, de ugye most nyár van..:)

2011. jún. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van kuponom, 1000,- kedvezmény, 4000,- felett. Remélem lehet használni most a kupont.
2011. jún. 10. 00:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így vettem két kisruhát 5000ft lett volna és 2500 lett a kuponnal és a 30% kedvezménnyel.
2011. jún. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdemes! :)

A napozók például jó árban vannak. Én pizsama helyett is azt adok rá, így vettem párat. Plusz a kuponom nekem is megvolt, apu mindig nekem adja, hogy ennyivel hozzájáruljon az unokája ruháztatásához. :)

Meg mivel kinőtte a 68-as méretet, bevásároltam body-ból. Szóval nekem épp kapóra jött az akció!

2011. jún. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdemes.A tescos bodyk olcsók-így és jó minőségűek,mi sok használt ruhát kapunk,de bodyt mindig újat kap és tescos,szeretjük nagyon.De mielőtt megveszed bonts ki egyet és nézd meg a méretet,ne csak a ráírt méret alapján dönts,m fiam 16 hósan a 9-12 hóig való body-t hordja!
2011. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért is bontsd ki, mert valamelyik nap vettem a 6-9 hós méretet, itthon kibontottam, és 0-3 hónapos méret volt a csomagban. Szóval mehettem vissza, és ugyanolyan már nem is volt. :(
2011. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért!!


Honnan lehet szerezni, ilyen kupont??

És meddig tart az akció?

2011. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Van club card kártyám és arra mennek pontok, szoktak postán küldeni kuponokat.

Máig tart az akció (elvileg).

2011. jún. 11. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!