Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amit feltétlenül visztek...

Mi az amit feltétlenül visztek egy hétvégi ottalvós strandolásra? Az alapvetőkön kívül gondolom.

Figyelt kérdés
Pelenka,ruha ilyesmi egyértelmű,de olyanra gondolok,ami nem feltétlenül jut eszembe.Pl.a homokozószett.
2011. jún. 10. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Délutáni alvás lesz a strandon, és egynapi buli, vagy egy éjszakát töltötök máshol?
2011. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy használtok-e, de mi vinnénk az éjjeli fényt. gyógyszert ne felejtsd el, napolaj, sapi.

talán könnyebb kiegészíteni, ha írsz egy listát, hogy mi az ami már megvan

2011. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nappal a strandon Lellén,éjszaka egy apartmanban lesz.Másnap strand,ha idő engedi,és ennyi!13 hósom van.
2011. jún. 10. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát épp itt van előttem, hogy mi miket vittünk legutóbb, még nem dobtam ki a listát, pedig ez csak egy délutáni Dunaparti buli volt.

Sajnos egy éjszakára már ugyanazok a dolgok kellenek, mint egy hétre, csak a ruha kevesebb...

Megpróbálom összeszedni:

utazóágy

kis motor (már ha motorozik)

háti hordozó

homokozó szett

naptej

törölköző

fürőruha, vízi gumi kiscipő, több sapka

flakon a víziváshoz

száraz és nedves törlökendő

étkezéshez:

pohár, előke

alapvető gyógyszerek: láz és fájdalomcsillapító

bébiőr, szobafény (nálunk pici konnektorba dugható éjjelii fénye van, azt vinni szoktuk.)

Személyes játék, alvó dolgok (cumi/pelus)

Hát most ennyi sikerült, pedig biztos van még más is... :o)

2011. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!