Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiserletezzek uj tapszerrel,...

Kiserletezzek uj tapszerrel, vagy inkabb probaljak meg eleget vinni a megszokottbol?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elunk, de hamarosan megyunk Magyarorszagra latogatoba, ami az ugyintezes miatt hosszu lesz, egy honap, vagy meg tobb.

Kezdetektol egy olyan tapszert hasznalunk, amit sajnos ott nem lehet kapni. Szerintetek probaljak meg annyit vinni, amennyi csak befer a borondbe es a sulyhatarba, vagy kiserletezzek ott egy masik fajtaval?

Azert vagyok bizonytalan, mert ez teljesen jo, a babam szereti, normalis szeklete van tole naponta ketszer es tenyleg nagyon bejon nala.

De azert tekintettel arra, hogy a fiam mar negy honapos es meg nem taplalunk hozza jelentos mennyisegre lesz szukseg, nem tudom, hogy tudok-e eleget vinni.


2009. márc. 20. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Én nem kísérleteznék.Mi az a nagy mennyiség????Amikor az én babám csak tápszert evett(Milupa Milumil 1,2),akkor sem kellett havonta olyan iszonyatos mennyiség,pár doboz csak(kb.4)Az meg sztem befér a bőröndödbe,nem????
2009. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nikcsi ***** válasza:
100%
Szia! Nahat en pont ugyanebben a helyzetben vagyok mint te. Ket het mulva megyunk haza Angliabol es a fiam (5 honapos) is tapszeres, Aptamilt eszik. Az egyik baratnom most jott vissza, o nem vitt tapszert es azt mondta hogy nem volt semmi gond otthon, azt hiszem a Bebat kapta a gyerkoc. Csak mikor visszajottek nem nagyon akarta meginni az ittenit, de ez csak par napig tartott, aztan ujra szepen megette. En is tiprodom hogy mi legyen, mi mar elkezdtuk a hozzataplalast, de meg csak 2 etkezest valtottunk ki, raadasul a tejpephez is tapszer kell ugyhogy nekunk is jelentos mennyiseget kene vinni, de ugye a 20 kg-ba nem fer be. En szerintem nem viszek es megprobaljuk az otthonit, nem hiszem hogy gond lesz.
2009. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nikcsi ***** válasza:
Elozo vagyok, esetleg megprobalhatnad hogy vki kuld neked haza postan, az is megoldas nem? Nekem annyibol jobb a helyzetem hogy parom egy het kulonbseggel jon utanam, ha nagy gaz van o tud hozni nekunk.
2009. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szted nem lesz elég egész időtartamra,akkor ígyis úgyis át kell majd állni egy másikra.

Esetleg - ha belefér időben - kipróbálhatsz egy olyan tápit, ami itthon is kapható, és ha beválna, akkor nem kéne vacakolni a szállítással.

De egy pár dobozzal akkor is érdemes sztem a bevált tápból hozni, mert lehet hogy egyszer csak nem akarja elfogadni az újat és akkor míg keresel egy másik neki megfelelőt, addig ehetné a korábbi bevált hamit.

2009. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az elso valaszolonak: nagy mennyiseg alatt azt ertem, hogy egy het alatt egy 900 grammos doboz fogy, mi minimum egy honapra megyunk, amibol akar ketto is lehet. Tehat negy kilonyi tap a minimum, amit vinnem kell, de ha biztosra akarok menni, akkor viszek 6-7 dobozzal. Es tekintve, hogy repulunk, sult es terfogat korlat van, ha berakok hat doboz tapot, az a borondomnek majd a felet kitolti es akkor meg mast is kell vinni, mert ugye sem a gyereknek, sem magamnak nem all szandekomban uj ruhakat venni. Mert ket rugival es 3 bodyval nem mehetunk egy honapra.

A masodik valaszolonak koszonom a postas otletet. Lehet, hogy viszek 3-4 dobozzal, de amikor hazaerunk kiprobalom azt a fajtat, amit ajanlottal. Ha bejon akkor azzal potoljunk az utolso hetekben, ha nem jon be, akkor postaztatok.

2009. márc. 20. 19:38
 6/9 A kérdező kommentje:
A harmadik valaszolonak is koszonom, ugyanaz az otletunk! :-)
2009. márc. 20. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Második válaszolónak: az Aptamil-t elvileg itt is lehet kapni, bár az én kicsimnek hasmenést okozott.

Kérdezőnek: annyi tápszert hozz, amennyit lehet (v amennyit gondolsz), itt meg ha másikat kell enni, akkor vegyél 1 dobozzal próbának, és úgy add, h vegyesen kapja (napi-, vagy alkalmankénti váltásban). Lassan hozzászokik, és így nem szokik el az eredetitől sem.

2009. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Az első vál.vagyok.Maximálisan JÓ szándékból kérdeztem,amit kérdeztem,és a több kérdőjel csak a nyomaték kedvéért volt.És azt akartam az egészből kihozni,h nem is olyan nagy mennyiség a 4-5 doboz,hozd inkább,mintsem,h itt gondjaitok legyenek,és a pihenés rémálommá váljon!Szval csak biztatni akartalak!!!!!!Se rosszallás,se kétkedés nem volt a válaszomban,sajnálom,ha félre értettétek!!!!A lepontozást is köszönöm.
2009. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az utolsónak: ne haragudj, én kérek elnézést a lepontozó helyett, mert én hasznosnak ítéltem, mint minden egyes választ és köszönöm mindenkinek, aki egyáltalán szán rá perceket, hogy válaszoljon.

Az tény, hogy a sok-sok írásjelnek köszönhetően félreérthető volt a hangsúly, kicsit erélyesnek tűnt, teljesen egyértelmű és jó válaszokat is földig szoktak pontozni (gondolom nem túl jó szándékú) anonim felhasználók ezen az oldalon, sajnos.

2009. márc. 21. 10:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!