Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki tudod venni alvó 1-1,5...

Ki tudod venni alvó 1-1,5 éves kisgyerekedet az autósülésből úgy, hogy ne ébredjen fel?

Figyelt kérdés
Nekem mostanában nem sikerül, már nagy és télen még az overállal együtt könyebb volt megfogni is.
2011. jún. 10. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem már a lassan 10 hónapos kisfiamat sem mindig sikerül :( Nyári göncben tényleg sokkal nehezebb bevinni, könnyebben felébred. Szóval én inkább beállok vele valahová árnyékba, letekerem az ablakokat és várom, hogy kialudja magát.
2011. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem veszem ki.Megvárom, míg feléred.Mostanában pont akkor érünk haza, úgyhogy beállok vele a garázsba, és letekerem az ablakokat.
2011. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálunk ha megyünk valahová akkor alszik inkább, hazafelé már nem. Át szoktam tenni a babakocsiba és alszik szépen, de az utóbbi pár alkalommal már felébredt sajna.
2011. jún. 10. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Én amikor átteszem a kiságyába, vagy babakocsiba, azt a dalt dúdolom neki, amit lefekvéskor szoktam.Nem ébred fel.
2011. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 éves a kisfiam 10-böl 9*sikerül.
2011. jún. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem, mert a gyerekülés védve a gyereket, sípol egyet, ha kikapcsolják az övet. (amikor megvettük, még tök jó ötletnek tűnt, hogy észre fogjuk venni rögtön, ha kikapcsolja a gyerkőc az övét)
2011. jún. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. :-(
2011. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!