Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam (2,5 éves) első 2...

Kisfiam (2,5 éves) első 2 foga felül szürkés színű. A többi gyönyörű fehér, nem értem mitől van az első 2-nél ez a színeltérés?

Figyelt kérdés
Megütötte volna???
2011. jún. 12. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez jutott először eszembe! Nem lehet hogy beütötte? szürke színű nem lesz csak úgy!

A másik variáció, hogy esetleg hátulról lyukad! azt próbáld megnézni!

sajnos a tejfogak nagyon hamar romlanak .. nekem 3,5 éves a kisfiam (nincs sok csoki - cukorka meg nuku!) és 6 lukas foga van - mindamellett hogy ő már 2 éves kora óta elektromosfogkefét használ napi 3x! és kellő kálciumot is eszik!

2011. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
a dohányzás.. oda kéne figyelni..
2011. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak: nem 25 éves, hanem 2 és fél.

Bár gondolom jól láttad, én is csak viccből írtam neked :)

2011. jún. 12. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én nagyfiam már 5 éves lassan, de az egyik felső foga neki is szürkés. Mikor kicsi volt egyszer elesett, beütötte a fogát és valószínűleg megsérült a fogzománca. Szerencsére nem romlott tovább a dolog, pedig néha igencsak noszogatni kell a fogmosásért....
2011. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azt hallottam ,h ilyenkor ki kell húzatni a fogat, de egy fogorvos tuti okosabb mint mi. meg kéne kérdezni egy suck-embertől :D
2011. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Első vagyok :)

egy normális fogorvos sem húzna ki egy tejfogat sem, ugyanis a rendes fog mögötte van és teljesen deformálhatja a fog besorolását a rendes helyére! ha nem mozog és nincs más tünet akkor nem kell vele törődni!

2011. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Véletlenül bukkantam erre a kérdésre.

Mit mondott a fogorvos? Mi volt a probléma?

2012. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!