Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A milumil ha start tápszerre...

A milumil ha start tápszerre lehet allergiás a babám? Ha igen, mik a tünetek és mennyi idő múlva jelentkezik? és mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
az én babám 6hetes és már 3.5hete kiütéses az arca,és most már egyre jobban kijön rajta hólyagosan.az arcán az állán fülén,fején is elkezdett.elfog mulni?mit tegyek?a dokim még egyelőre nem akar másik tápszert..
2011. jún. 13. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A HA = hipoallergén, vagyis pont azért van hogy ne legyen allergiás a babád. Mi is azt használjuk, és nekünk is volt kiütés viszont az nem a tápszertől van, hanem a szülés után így távozik a babából az anyának a hormonja. Szépen el fog múlni 2-3 hós korára, esetleg egy kis körömvirággal kent be de Én nem nagyon kenegettem egyszer csak elmúlt magától.
2011. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A HA-s tápszerre is lehet allergiás, hisz abban van tejfehérje. Hippoallergén, de nem tejmentes. Mindkét fiam tejallergiás, és már pár hetes korukban kezdődött, le is váltotta a doki speciális tápszerre és elmúltak a kiütések. Egyik fiam kinőtte 1 éves korára, a másik még mindig allergiás 2,5 éves.

Azért nem ártana, ha a doki egy próbára leváltaná a tápszert másikra, mert akkor egyértelműen kiderülne az okozza e a bajt.

2011. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!