Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülatlöves, bepirosodott az...

Fülatlöves, bepirosodott az egyik füle, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kislanyom folyton azt babralja, piros lett, amelyiket huzogatja.gyors segitség?
2011. jún. 14. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Mekkora gyerek?

Lehet, hogy azért lett piros a füle, mert húzogatta, de most már valószínűleg azért babrálja, mert fáj neki. Vidd orvoshoz!

A fül fertőzéseivel nem szabad játszani. Ha ráterjed a porcra komoly baj is lehet.

2011. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
9 hós, reggel meg szep volt, seta utan kezdett pirosabb lenni a fulbevalo korul, azt a fulet babralja.
2011. jún. 14. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
egy kis sudokrémmel kend be
2011. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szabad kremezni?
2011. jún. 14. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk adtak rá az ékszerészél, ahol belőtték a fülbevalót egy fertőtlenítő folyadékot. Nektek nem?


Egyébként a Tetran általános fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő kenőcs. Mikor a lányom füle begyulladt, én azt kentem rá.

2011. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a sudó krémes vagyok !


persze hogy szabad krémezni

és igen kaptatok hozzá ferőtlenítő löttyöt?

speciel nekünk 75 % os alkohollal kellett fültisztító pálcikával körülötte tisztogatni

és ami fontos mindíg mozgatni a fülbevalót hogy ne sebesedjen, és ne forrjon be a füle!

a lányomnak is bevolt gyulladva vérzett de 1-2 nap és elmúlt.


akár körömvirág is megteszi !

2011. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nalunk sos vizzel kell mosogatni.nem kaptunk semmit.
2011. jún. 14. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, alkohollal töröld át minden este pár napig! Feltétlenül! Mi is Tetrant kaptunk, amikor begyulladt, és hamar helyre hozta! Az én lányomnak csak az egyik gyulladt be.
2011. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!