Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legszebb: Matild,...

Melyik a legszebb: Matild, Matilda, Klotild, Tilda?

Figyelt kérdés
Írhattok tetszési sorrendet is.
2011. jún. 14. 22:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legjobban a Matilda tetszik, de az nagyon. A Tilda és a Matild a következő. Klotildot valószínűleg nem adnék.
2011. jún. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Matilda

Tilda

Matild

...

...

Klotild

2011. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj,de az összes szörnyű:(
2011. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Istenem!

Ne tegyétek ezt a gyerekkel.

Klotildot semmiképp!!

Tilda esetleg, vagy MAtilda, de keressetek inkább mást. Nem véletlen hogy mind ezt írjuk.

2011. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%
6:13 vagyok. Kedves Utolsó! Egyáltalán nem írtuk mindannyian ezt, én biztosan nem. Annyi érdekes, különleges, régi, új, magyar, behozott, kitalált név van. Hagyjuk, hogy sokszínű maradjon a világ. Ne szülessen minden kislány Hannának, Annának, Jázminnak, úgy mint régen csak Erzsébetek, Máriák, Katalinok voltak.
2011. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
12%
Kedves 6:13-as. Te voltál az egyetlen kivétel. Nem azt mondtam hogy kapjon tucatneveket, de vannak olyan nevek, amik a társadalom 99%-a szerint szörnyűek (ezek közül kettő is benne van Matild, Klotild) Miért kell kicseszni a gyerekkel, mikor van rengeteg ma is használatos, szép és ritka név, és nem a külföldi szappanoperanevekre gondolok. Pl az én lányaimat Eszternek és Rebekának hívják. Nem ritka és nem is tucat, nem tökéletes, de nem is ennyire kirívó.
2011. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A Tilda tetszik, adnam is a gyerekemnek, de a tobbi egyaltalan nem tetszik. bocs.
2011. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

nekem a Matilda (és a Tilda) nagyon tetszik, én simán adnám. Igazi rosszcsont kis boszorkány jut róla eszembe. A Matild és a Klotild annyira nem, kicsit "vénkisasszonyos".

A 11.53-as válaszolónak pedig azt üzenném, hogy a Rebeka nekem pl. egyáltalán nem tetszik, nem vagyunk egyformák:)

2011. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nem tetszik, lényeg hogy mi szeretjük, de én nem is kértem itt tanácsot hogy más döntse el :)
2011. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

6:13 vagyok. Minden névbe bele lehet kötni. A hangzása, az eredete, a jelentése miatt. Vagy csak azért, mert egy negatív figurát is úgy hívnak?

Vegyük le a listáról?

Ilyenkor csak azt felejtjük el, ha a mi gyerekünk kapja azt a nevet, a név hozzá nő, vele azonosul, elveszíti a hátterét. Nézzétek meg az Adolf nevet. Elsőre mindenki felhördül, hogy NE! Ott van Kósa L. Adolf, és teljesen jól áll neki a neve, senkinek nem jutna róla Hitler az eszébe.

2011. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!