Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers 2-es pelenkát becserél...

Pampers 2-es pelenkát becserélik valahol 3-asra?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptunk egy csomag 72db-os 2-es Pampers pelenkát, de a kisfiam már 3-as méretet hord. Bontatlan a csomag, de mivel ajándékba kaptuk, így blokk nincs hozzá. Be tudom így cseréltetni valahol 3-asra?
2011. jún. 15. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, bár próba szerencse. Tescoban nekünk egyszer visszacseréltek egy ruhát, pedig nem volt meg a blokk. Talán a pelust is becserélik.

De amúgy meg add el a pelenkát kicsit olcsóbban, tuti, hogy lesz rá vevő!

2011. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem hinném.inkább add el valakinek egy picit olcsóbban.
2011. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A játszótéren, ismerős anyukákat érdemes megkérdezni, valaki nem akar-e cserélni.
2011. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni a blokkon szerepel-e a méret a pampers szó után, vagy bármi más megjelölés (mert gondolom úgyis vesztek pelust) Ha nem szerepel akkor pár nap múlva visszamentek a boltba a blokkal és tuti kicserélik, vagy visszaadják a pénzt.
2011. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy kis maszek pelusbolt.Ott becserélte nekem a tulaj nagyobbra.Ilyen üzletekben érdemes megkérdezni úgy is,ha nincs blokk,ill. nem ott vetted(én is úgy kaptam máshonnan).
2011. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bár ez régen volt, hátha másnak is kell az infó: a DM-ben, ha azt mondod, náluk vették, kicserélik (talán akkor is, ha nem mondod).
2012. márc. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!