Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan játéka babádnak...

Van olyan játéka babádnak amivel nagyon szeret játszani és sokáig leköti?

Figyelt kérdés
most kifejezetten játék érdekelne mert ajándékba szeretném
2011. jún. 16. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

11 honapos a babám, de rengeteg játéka van, amit ujabban szeret és el van vele pár percig

labdák

egymásba pakolos edénykék

medence pancsizni

kis seprü

épiökocka


amugy a legjobb a tépözáras cipö, kandallo, kuka, edények , dobolás fakanállal:)

2011. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1,5 éves


macis öltöztető

motor

bébitaxi

lenkerekes autók

2011. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 16 honapos.

8 honapos koratol nallunk nagy kedvenc a golyopalya. 10 honapos koratol kezdte magatol is beledobalni a labdakat es azota is jatszik vele. Szinten 8 honapos koratol nagy kedvencek a labdak.

11-12 honapos kortol szeret jatszani az egymasba/egymasra rakhato szines poharkakkal, epitokockakkal (ezeket csak pakolja ide ode meg nem epitett ennyi idosen)

13 honapos kortol a kis autoi es a repuloje a kedvenc ezeket tologatja brumm-brumm. :)

14-15 honapos koratol a kis autoi es a repuloje melle meg nagy kedvenc lett a szines dobozos jatek amit szinek szerint lehet vallogatni. Bocsi nem tudom a nevet, ajandekba kaptunk par kedvencet nagyszuloktol igy inkabb linkelek mert nem tudom honnan szarmaznak:

[link]

Meg nagyon szereti a csoves lego duplot amin palyakat lehet epiteni a golyoknak (persze a palyakat en epitem neki):

[link]


16 honaposan a kek pluss macska az alvotarsa es az utazo tarsa amit csattolgatni lehet. Nemreg tanulta meg kicsattolni a csattokat es azota enelkul sehova nem lehet menni. :) Repuloutakon oriasi segitseg. Elvan vele egy ideig ezt nekem is a baratnom hozta ajandekba amikor megszuletett a kisfiam:

[link]


Ezenkivul kivul imadja a homokozo szettet es a kis jatek traktorjat, talicskajat amivel a kertben futkos fel ala.

Mekkora a baba akinek kene az ajandek?

2011. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egy éves kislánynak kellene, köszönöm a sok hasznos tanácsot :)
2011. jún. 16. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Montessori torony
2011. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!