Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hullik 2hos kisfiam...

Krisztina27 kérdése:

Miért hullik 2hos kisfiam haja? Ez természetes?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a babahaja cserélődik. Én nem nagyon tapasztaltam ilyet az enyémnél, mert eleve alig volt neki, de hallottam ilyet, hogy a születési haj lecserélődik. És azon se lepődj meg, ha sokkal világosabb lesz. :) Mert azt is olvastam, hogy a sötétbarna haj, akár szőke is lehet a cserekor.
2011. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Természetes. Van olyan baba, akinek csak részben és van, akinek teljesen lecserélődik a haja. Az én lányom haja hátul hullott, kopott ki. Elől meg csak nőtt. De barátnőm kislánya szinte tök kopasz lett 2-3 hónapos korára, és aztán szépen kinőtt neki az új haja.
2011. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,nyugi cserélődik a baba-haja.Kis foltokban ki is kopaszodik/kopaszodhat de pár hét és és látszik már az új haj.Nem minden babánál tapasztalható.
2011. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, akkor hamarosan lesz új hajacskája. Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. jún. 16. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én 4 hónapos lányomnak csak oldalt hullik, így felül egy kis taraja van. :)
2011. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22-én lesz két hónapos a kislányunk, neki az első hetekben elkezdett hullani a haja. Elég sok hajjal született. :) Most is jönnek ki a hosszabb szál hajak, de a feje tetején már az új haj is egész szépen nő. :)
2011. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!