Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az itt felsoroltak kozul...

Az itt felsoroltak kozul melyik nev illik legjobban a Kovacs vezeteknevhez?

Figyelt kérdés
Kristof, Oliver, Zalan, Zsombor, Kornel, Attila, Mark, Laszlo, Bence, Zoltan, Jozsef, Otto, Bela, Florian esetleg Tamas?
2011. jún. 16. 14:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tetszik, ha dupla mássalhangzóval végződő vezetéknév után magánhangzóval kezdődik a keresztnév, így az Attilára voksolnék, de az meg túl gyakori a Kovácshoz. Esetleg az Olivér, az ritkább.
2011. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik, de pl Kovács Tamás tuti rengeteg van.
2011. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Kornél :)
2011. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ami kimondás szempontjából nagyon nem illik, az a Zsombor, azt mindenképpen kihúznám.

A többit jó kiejteni, amit nem választanék még: Béla, Ottó és Olivér.

Kristóf, Bence, Kornél, Tamás, ezek tetszenek.

Ja, és nagybátyám Kováts Flórián. :o)

2011. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, az a baj, hogy a Kovacs nagyon gyakori csaladnev, de pl. a Kovacs Vajk (ugye a Vajk egy ritkabb nev) nagyon furan hangzik, szoval ezert a gyakori keresztnevek. :)
2011. jún. 16. 14:43
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

Zalánnal, Márkkal, BENCÉVEL tele vannak a homokozók, bölcsődék és óvodák.


A Kristófot soha nem tartottam szerencsésnek, szegény gyerek 6-7 éves koráig jó eséllyel kimondani sem tudja. Olivér az nagyon külföldi (meg Twist Oliver ugrik be mindenkinek).


Kornél, Attila, László, Zoltán, Tamás tök jó. Kovács Józsefnél viszont csak Kovács István lehet több ebben az országban.


Az Ottó, Béla, Flórián ugye csak vicc? Béla, könyörgöm! Kabarétréfákban a szerencsétlen könyvelőt hívják így, akit Hernádi Judit olyan szépen intonálva tud megszólítani, hogy "BÉÉÉÉéélaaAaAaA!!!"

2011. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bence vagy Olivér, a többivel furcsán hangzik,ha hangosan kiejtem:)
2011. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt írom, ami nem illik:

Zalán, Zsombor, Zoltán,

A többi illik.


Mi is Kovácsok vagyunk és a fiam neve szerepel a felsolroltak között:) Bence, de mivel tudom, sok Bence van, mi adtunk második nevet is.


Mi a baj a Bélával? Béci, Bécó... aranyosan lehet becézni.


Nálunk a Kornél volt még esélyes, de a férjem döntött, mert az első gyereknél meg én.

2011. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem viccnek szantam, bar gondoltam, hogy paran majd meglepodnek a regies nevek hallatan! Termeszetesen semmi baj, halistennek mindenkinek mas az izlese. A Florian pedig kimondottan a kedvenc neveim koze tartozik, mar evek ota. :)
2011. jún. 16. 14:52
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam Kovács Kristóf , 5 éves és tényleg nem tudja kimondania nevét. A Tamás tetszik , bár tényleg sok van. A férjem az Imrét eröltette , de nekem nem tetszenek a régies nevek. Az Attila viszont tetszik , de az meg a férjemnek nem tetszett.
2011. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!