Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ilyen rosz a férjem...

Tényleg ilyen rosz a férjem vagy án reagálok mindenre rosszul?

Figyelt kérdés

leírom pár jó és rossz tulajdonságát


jó : nem iszik nem bántalmaz nem gépezik nem szerencsejátékozik imádja a lányunkat szexben maximálisan egyet értünk.

rosz.. nagyon lusta nem segít semmiben sajnos 1 éve nem dolgozik nem tesz meg mindent hogy dolgozzon,keveset an gyerekkel bár látom hogy imádja, jóformán az anyja irányítja. nem beszél velem szépen .. nem dicsér nem becsül meg .. a sok munkát amit csinálok a házkörül sokszor az ő dolgát is .. nem becsüli meg.. rendetlen 2 perc alatt összerombolja az egész napos munkámat, nem hallgat meg, ha felhozom a gondokat otthagy., ezek mind kikészítenek .. nem bírom hogy változtassam mag.. szeretem őt és ő is engem de így nem tudok élni vele.. ja most buszvezetői tanfolyamra jár most kezd utánna szigorúan munka..szerintetek??


2011. jún. 16. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem talál egyhamar munkát hagyd ott.
2011. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjemet is rém rendetlenül "vettem el", de ő már nagyon sokat fejlődött, bár nem egy veszekedésünk volt e miatt. Szerintem mindenképpen állj ki magadért, ha szeret változtat, mert te is kimerülsz, nem vagy házirabszolga... ezt kéne felfognia. Vagy ne csinálj rendet, ne moss rá, ne mosogass el neki tiszta tányért, vegye észre, mennyi munka van azzal, ha tönkreteszi a tiédet, és mennyi mindent teszel. Én anno a férjemnek még listát is írtam, hogy milyen itthoni teendők vannak, mit milyen gyakran kell csinálni és hogy ez nem egy emberes feladatkör.
2011. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TKI Ibolya ***** válasza:

Hát ez elég gáz! Sajnállak mert szerintem felnőtt embert nem lehet megváltoztatni ha ő maga nem akarja a változást.Nehéz helyzetben vagy! Mi lenne ha nem csinálnád meg helyette a munkáját?! Ha zavarja mond neki az nem a te dolgod,különben is rengeteg a munkád ha azt akarja hogy kész legyen fogjon ő neki.Az hogy az anyja irányítja szerintem is elviselhetetlen lehet, de változtatni ezen hogy lehet nem tudom.Nem dicsér meg ,engem sem szokott a férjem azért mert rend és tisztaság van .A férfiak már csak ilyenek,a házimunka nem munka nekik addig amíg bele nem kóstolnak.Ha végzett a tanfolyammal szigorúan kérd rajta számon a munkát.

Remélem rendeződik a helyzeted!

2011. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy őt nem zavarja kost képes napokig a szarban ülni annó az anyja sem volt egy házi tündérke.. engem viszont nagyon idegesít igy megcsinálom amit neki kéne is mert szégyenlem hogy pld az udvar koszos nagy a fű ..stb..
2011. jún. 16. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyelj csak.

Szerintem te is pontosan tudod,hogy ez így nem jó.

Az a nagy helyzet,hogy amiket te leírtál hogy jó tulajdonság, az valójában nem egy felhozható jó tulajdonság,hanem alap.

Egész egyszerűen a normális családi életvitel alapfeltétele,hogy egy családfő nem iszok,stb... tehát amiket felsoroltál.

Tehát ha így nézzük,akkor gyakorlatilag nulla pozitívum áll tucatnyi negatívummal szemben.


Az a nagy helyzet,hogy tapasztalatból mondom,minden probléma első szintű megoldását egy jó beszélgetéssel lehet kezdeni,de így hogy nem hallgat meg,elég nehéz lesz ez az egész.

Ha pedig csak folyton felhánytorgatod neki a dolgokat akkor a végén még te leszel a hárpia.

Szerintem egy esélyetek van a boldog életre: ha egyszer legalább sikerül őt leültetni,és elmondani neki,hogy ez most egy vészcsengő,és értse meg,hogy most mondod el a dolgokat utoljára,mert te így nem tudsz éléni.


Vagy megérti,vagy nem.

Ha nem,akkor legalább azt érteni fogja,ha utána naponta mindenért szólsz külön-külön.


Azért még valami sántít.

Amikor nekünk vitánk van a férjemmel,mert valamiért megharagszok rá,vagy ha volt olyan hogy sokáig kellett papolnom valamiért,hogy végre úgy csinálja ahogy kérem,olyankor ez a feszültség a szexuális életünket is befolyásolta. Szóval én nem értem,hogy ha rendszeresen így viselkedik,és ez téged valóban bánt,akkor este meg hogy vagy képes simán összebújni vele,mintha minden rendben lenne....


Nézd,szerintem a sarkadra kell álnod,ha valóban változást akarsz,mert ő most azt hiszi,hogy azt csinálhat amit akar,hisze neki így baromira kényelmes...

2011. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nyilván nem minden nap van szexuális életünk a nagy viták után:-) ő pontosan tudja mivel lehet engem kenyérre kenni ígéretek néhány puszi stb és már engedek is.. szeretem..
2011. jún. 16. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Úristen...klónozták a férjem???????(bocs azzal a különbséggel,hogy őneki van melóhelye,de nagyon laza meló,1 hónapban jó ha 10-12 napot dolgozik!Akkor is csak ül egy számítógép előtt!!!)
2011. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy felnőtt ember nem tud változni. Férjem nagyon sokat változott, mikor látta, hogyha bizonyos dolgon tényleg nem változtat, nagy gáz lesz.

Sok okosat nem tudok neked mondani, sajnálom. Nagyanyám felakasztotta nagyapám szennyes zoknijait, alsóit a csillárra, amiket nem tett a szennyes tartóba. :) Egy idő után nem volt tiszta zoknija, kénytelen volt levenni és betenni a szennyesbe.

2011. jún. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nalunk is vannak, voltak gondok a hazimunka korul. Neguntam, hogy allandoan a szamat jartatom, inkabb megszerveztem ugy a dolgokat, hogy mindent meg tudjak csinalni egyedul is. Par het alatt eszbekapott, miutan latta, hogy milyen faradt vagyok minden este. Most mindenben segit, mosogat, porszivozik, segit a bevasarlasnal, vigyaz a gyerekre, amig fozok, takaritok es sokkal kedvesebb, mint az elott volt. Csak ugy odajon megolel, megpuszil, bokol es neha viragot is kapok, hagyja hogy reggel tovabb aludjak, es o kel fel a kicsihez.

Ne akard egy nap alatt megvaltoztatni a vilagot! Csak lepesrol lepesre!

2011. jún. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!