Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok Raid Night and Day...

Használtok Raid Night and Day elektromos szúnyogriasztót babátok mellett?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy esetleg a baba szobájában van ilyen? Mert ma ilyet akartam venni, mert azt hallottam a TV-ben hogy préselt homoktechnikával készült.

Na ehhez képest a DM-ben van egy csomó ilyen termék, de egyik sem préselt homok, hanem vagy lapkás vagy utántöltős, de ezek mind vegyszert bocsátanak ki, nem mertem megvenni.

Most nem tudom én vagyok a hülye, és ez az amit reklámoznak, vagy tényleg van ilyen préselt homokos, ami teljesen veszélytelen, csak a DM-ben pont nem volt ilyen?


2011. jún. 16. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyit szannal ra, de ez egy teljesen biztonsagos es hatasos lampa:

[link]

2011. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem vagy hülye.


van ilyen préselt homokos akármi, ugyanúgy mérget párologtat, mint az összes többi.


nem mérgező alternatíva a szúnyogháló, a bogársütögetős lámpa és az ultrahangos ruasztó. ez utóbbit én nem javaslom.


nálunk a lámpa vált be. egy ilyen:

[link]

2011. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második hozzászólóval azzal a különbséggel, hogy nálunk a szúnyogháló vált be.
2011. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is a szúnyogháló vált be. Mérget akkor se dugnék a konnektorba, ha fizetnének érte!

Van Joycare UH-os szúnyogriasztónk, de azt a szúnyogok kiröhögték!!! (lehet h füldugós szúnyogok vannak mifelénk, de egy se fordult vissza az erkélyajtóból, hiába volt szemben 2 méterre tőle bedugva...)

2011. jún. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen mérgező marhaságot még a mi szobánkban sem használunk. A préselt homok csak a lapka anyaga, ami át van itatva a méreggel.
2011. jún. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! a linkeket is, nagyon hasznos volt!
2011. jún. 17. 13:16
 7/10 Újvári Krisztián válasza:
nekem ez a raid night and day nem vált be egy szúnyog se halt meg:D
2012. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Baba szobába illetve baba közelében én sem használnám. De egyébként használjuk és teljesen elégedett vagyok. Nyitott ablaknál tökéletesen működik, be sem jönnek a szúnyogok.

A méreg párologtatáshoz meg..nem gondolom azt, hogy olyan mértékben káros lenne mint ahogyan egyesek gondolják. Ez nem irtó szer, hanem elriasztó..az egészen más.

A szúnyogirtó repülőgép amit permetez állítom 1000x károsabb mindenre, emberre, növényre, állatra.

2013. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen az a baj a Raiddel hogy nem hiszem el hogy megdöglik tőle a szúnyog...
2014. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Izé, nyolcadik, te ezt honnan vetted? :) Merthogy a neten a hatóanyagot megguglizva ezer link jön fel, ami mást mond, mint amit te. :)
2014. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!