Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok vajas kenyeret 9,5...

Adhatok vajas kenyeret 9,5 hós babámnak?

Figyelt kérdés
Még szopik is...eddig nem mertem neki adni semmi olyat amit mi eszünk. Levesből kapott már répát, husit.Általában a bébiételbe teszek neki rízst, krumplit, t.sárgáját, vagy túrót. Kaphat vajaskenyeret? Ti mit adtok ennyi idős babátoknak?
2009. márc. 23. 11:56
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és ha igen, mindegy milyen vajat adok?
2009. márc. 23. 11:56
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
NEm ajánlják a lisztet 1 év alatt. Én nem adnék.
2009. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Én csak a kenyér héjját adtam neki oda, hogy rágcsálja, mert nagyon jól jön akkor, amikor fáj a fogacskája. 8és fél hónapos manó anyukája
2009. márc. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hósak a babám, elég vékonyka, és azt mondta a doki, hogy jó vajasan csinálhatom neki a krumplit, növényi vajjal.
2009. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ok...én is így gondoltam, csak megkérdeztem hátha én aggódok túl mindent! De nem! Köszi
2009. márc. 23. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Megoszlanak a vélemények ebben a kérdésben, nem csak az anyukák, hanem az orvosok között is :S


Az én orvosom + védőnőm arra kértek, hogy 1 éves kor alatt ne adjak, tehát nem adok. Másnak meg mást tanácsolnak, én sem értem.


A mi étrendünkből egyáltalán nem hiányzik a liszt, ezeregy más dolgot lehet enni helyette, tehát nem okoz gondot a kenyér hiánya :)

2009. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
A lányom 1 éves, kb. 10 hónapos kora óta adok neki kenyérfalatkákat, Delma light-os vajjal. Talán 2-szer volt, hogy barna kenyeret kapott, sima fehér kenyeret veszek, mert az a finom. Semmi baja tőle. Nem is hizott drasztikusan. Nem lett szénhidrát túltengése sem.
2009. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is 10 hónapos és ő is kap vajaskenyeret, teavajjal. Nagyon szereti és semmi baja tőle.

Ha kap már tésztás bébiételt a babád, abban is van glutén, meg a babakekszben is.

2009. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!