Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról az anyukár...

Mit gondoltok arról az anyukáról, aki az alig 2 hónapos picijét táncoltatja zenére és eléggé durva mozdulatokkal?

Figyelt kérdés
Legalábbis abból ítélve, ahogy előre-hátra, mindenfelé csuklik a kis feje és látszik, hogy totál kényszerpózban van a baba, míg a mami jót mulat.
2011. jún. 18. 06:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Én a 4 hónapos babámmal nem csinálok ilyet, pedig gyönyörűen tartja a fejét, mégse érzem azt, hogy itt lenne az ideje...
2011. jún. 18. 06:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy ostoba. Táncoltatni csak akkor lenne szabad,amikor már tud egyedül állni is.
2011. jún. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te arra az orosz nős videóra gondolsz, ahol jóga címén ide-oda csavaratja a babáját, akár lábánál, akár kezénél?

Én ilyen vidót láttam a neten és annyira rosszul lettem, h nem tudtam megnézni.

2011. jún. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, pfff, nem, de jobb is, mert én is ki tudok akadni, és nem azért, mert én szuperanyu vagyok, hanem azért, mert ezek az emberek nem gondolnak bele, hogy az a kisbaba milyen rosszul érezheti magát, csak nem tudja mondani.Ez az "anyuka" amúgy feltette egy közösségi oldalra simán, és ne tudd meg mennyi LIKE-ot kapott még ráadásul...Nincs a gyerekeknek gyerekkoruk, az a meglátásom, rögtön kisembert akarnak belőlük csinálni, pár év múlva meg cipelik az ortopédiára őket és nem tudják, miért?!A múltkor a védőnő meg a doki szólt rá a kedves szülőre, hogy a 2 hónaposát lehetőleg ne a kezénél fogva húzza fel, illetőleg ültesse.Besz*rás, komolyan mondom.Engem meg még azért is bánt néha a lelkiismeret, mert mikor sietek, kicsit előbb ér le a babucim feje a párnájára, ilyenkor szidom magamat rendesen...

:)

2011. jún. 18. 07:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Jézusom. Engem is kiborít a hasonló dolog. Ez furcsa, azt hittem ezzel a sürgős lefektetős fejet hamarabb letevős aggodalommal csak én vagyok így :)
2011. jún. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is táncoltam a 2 hónapos babámmal :) nagyon szerette :)

komoly zenére, a vállamra tettem, fogtam a fejecskéjét és "lassúztunk" :) miközben ő jó nagyokat büfizett :D


érdekes, hogy vannak anyák akiknek nem tűnik fel, hogy nem éppen ideális ha kitörik a saját gyerekük nyakát :S

2011. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem tudom, mire akartál kilyukadni, gúnynak szántad-e válaszodat, de mivel fingod nincs, milyen "táncmozdulatokról" van szó, ezért bölcsebb maradtál volna, ha hallgatsz, az anyuka lambadáztatta a kicsit, riszáltatta vele a popiját úgy, hogy fogta a két kezét, mint egy játékmackónak, felállította és úgy rángatta.A baba nem élvezte láthatóan, de ha élvezte volna se szabad ilyet csinálni egy ilyen pici babával.Ez épp olyan dolog, hogy nem etetem meg körömpörkölttel sem a babámat 4 hónaposan, csakmert tetszene neki....
2011. jún. 19. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!